Picture
Kino filmas „Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas“, sukurtas remiantis to paties pavadinimo rašytojo Ben Sherwood bestseleriu.
 
Tai antras bendras jaunosios kartos aktorių atstovo Zaco Efrono ir režisieriaus Burr Steers kūrinys (pirmasis bendras jų darbas 2009 - ųjų „Vėl septyniolikos“). 
 
Filme, pasakojančiame apie jaunuolį, vardu Čarlis, kuris autoavarijos metu netenka savo jaunesniojo brolio ir užsidaro savyje bei atsiskiria nuo išorinio pasaulio, režisierius teigė norintis pavaizduoti kaip mums brangūs, tačiau mirę žmonės veikia tolesnį mūsų gyvenimą, mąstyseną bei kokią dalį savęs palieka mumyse.

Picture
Zacą Efroną, kaip ir pagrindinį filmo veikėją Čarlį, su broliu sieja itin artimas ir stiprus ryšys. Tuo tarpu filmo režisieriaus Burr Steers patirtis toli gražu ne tokia maloni. Jo vyresnysis brolis, dailininkas Hugh Auchincloss Steers mirė nuo AIDS būdamas vos 32 - ejų. Nors režisierius turi dar vieną brolį ir net penkias įseseres, skausmas dėl Hugh mirties neslūgsta net ir praėjus penkiolikai metų po skaudaus įvykio.

Visa filmavimo komanda teigė, kad tik žmogus, patyręs netekties skausmą ir išgyvenęs tokias emocijas gali skaudžius išgyvenimus įtikinamai perteikti filme bei gyrė Burr Steers už jo profesionalumą bei atidumą komandos narių atžvilgiu.

Picture
Tuo tarpu Zacas Efronas teigia, kad įkūnytas Čarlis šiame filme yra bene dramatiškiausias jo vaidmuo. Iki šiol vaidinęs gyvenimo džiaugsmu trykštančius paauglius spalvinguose ir nuotaikinguose filmuose, Efron‘as pripažįsta, kad Čarlio Sen Klodo personažas nuo anksčiau jo sukurtų vaidmenų skiriasi 180 laipsnių kampu.

Filmavimo grupė buvo nustebinta kaip greitai Zacas Efronas mokosi naujų jam dalykų - vardan vaidmens vaikinas per itin trumpą laiką išmoko buriuoti ir tai jam neblogai sekasi.
Leave a Reply.


UA-35502470-1