Picture
www.beyondmediaonline.com
Džeko vaidmuo buvo kuriamas specialiai George Clooney, tačiau režisierius Alexander Payne nusprendė, kad aktorius – pernelyg didelė žvaigždė šiai juostai ir atsisakė jo paslaugų.

Nuotrauka, į kurią tėvų namuose žvelgia Mailsas iš tiesų yra Paulo Giamatti ir jo, tėvo, Barto Giamatti nuotrauka.

Didžioji dauguma dialogų ir frazių, kurios skamba Mailso, Džeko, Majos ir Stefani vakarienės metu yra grynų gryniausia improvizacija.

Picture
www.watchmojo.com
Režisierius Alexander Payne savarankiškai išrinko sąrašą vynų minimų juostoje.

Visas kadruose matomas vynas – nealkoholinis. Nepaisant to, aktoriams teko gerti tiek daug, kad nebuvo apsieita be apsinuodijimų.

Maistas, kurį Mailsas, Džekas ir jo mama valgė viešnagės pas ją metu tapo pražūtingu visai trijulei – po ištaigingos vakarienės sekė rimtas trijulės apsinuodijimas.

1961 – ųjų Cheval Blanc vynas, kurio butelį Mailsas saugo ypatingam atvejui, iš tiesų yra gaminamas iš Merlot ir Cabernet Franc vynuogių rūšių, apie kurias viso filmo metu Mailsas atsiliepė niekinamai.

Picture
Vyno tema taip paveikė filmų mylėtojus, kad Pinot Noir vyno pardabimai JAV nuo 2004 iki 2005 metų šoktelėjo 20 procentų. Panaši situacija buvo pastebėta ir Jungtinėje Karalystėje. Tuo pačiu laikotarpiu Merlot vynų pardavimai akivaizdžiai smuko.

Pradėjus pasiruošimą filmavimo darbams, aktorei Sandrai Oh teko išmokti važinėtis motociklu.

Filmavimo metu tarp režisieriaus Alexander Payne ir aktorės Sandros Oh įsižiebė romanas. Po kurio laiko jiedu susituokė, o dar po kelių mėnesių išsiskyrė.
Leave a Reply.


UA-35502470-1