Picture
www.movies.com
Iš pradžių režisierius Samas Raimi ketino nufilmuoti juostą „Nepaprastas Žmogus voras“ kartu su Tobey Maguire, Kirsten Dunst ir kitais trilogijoje nusifilmavusiais aktoriais, tačiau derinant filmo detales išsiskyrė režisieriaus Samo Raimi kino studijos „Sony“ nuomonės, tad režisierius paliko projektą, o kiek vėliau iš projekto pasitraukė ir Tobey Maguire. 2010-ųjų sausį „Sony“ paskelbė, jog atnaujina Žmogaus voro franšizę ir, padedami naujos komandos, iš naujo pradeda Žmogaus voro istoriją.

Filme „Nepaprastas Žmogus Voras“ matoma „Oscorp“ laboratorija buvo pastatyta trisdešimtajame „Sony“ paviljone. 12 savaičių statytos dekoracijos plotas užima apie 1300 kv. m.

Picture
www.movies.com
Iš pradžių gydytojo Kurto Konorso vaidmenį turėjo atlikti aktorius Michaelas Fassbenderis, tačiau vyras šį projektą iškeitė į filmą „Iksmenai: pirma klasė“ (orig. „X-Men: First Class“, 2011).

Ruošdamasis gydytojo Kurto Konorso vaidmeniui, aktorius Rhysas Ifansas detaliai išstudijavo vienarankių žmonių gyvenimo ypatumus, susipažino su reptilijomis ir dažnai lankėsi mokslinėje laboratorijoje, stebėdamas mokslininkus ir jų darbą.

Aktorius Rhysas Ifansas atsisakė dublerių pagalbos ir pats atliko didžiąją daugumą filme matomų triukų.

Žmogaus voro vaidmeniui pasirinkdamas Andrew Garfieldą režisierius Marcas Webbas teigė, jog „Nors daugeliui jo vardas gali būti negirdėtas, tačiau žinantys jo darbus supras nepaprastą Andrew talentą. Jame susipina retas išminties ir žmogiškumo derinys. Prisiminkite mano žodžius – jūs pamilsite naująjį Piterį Parkerį“, - teigė režisierius.

Andrew Garfieldas prisipažino pravirkęs kai pirmąkart išvydo jam skirtą Žmogaus voro kostiumą. Anot kostiumų dizainerės Kym Barrett, Žmogaus voro kostiumas buvo sukurtas taip, kad primintų akrobato kostiumą. „Mes norėjome sukurti kostiumą, su kuriuo kūnas atrodytų ilgesniu ir lankstesniu“, - teigė dizainerė. Lęšius Žmogaus voro kostiumui kūrė kompanija, dirbanti su kosmonautams ir kariūnams kuriama optika.

Picture
www.movies.com
Ruošdamasis vaidmeniui vaikinas kruopščiai studijavo vorų judesius ir bandė atkartoti juos savo kūnu.

Norėdami filmą paversti realistiškesniu, didžiąją daugumą pavojingų triukų kūrėjai filmavo gyvai, nesinaudodami kompiuterinės animacijos galimybėmis.

Filmo prodiuserė Laura Ziskin mirė dar kuriant filmą - 2011-ųjų birželio 12 dieną.

Tai pirmas Holivudo filmas nufilmuotas naudojant „RED Epic“ kamerą.

30/5/2020 07:23:20 am

ddddddddddd

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1