Picture
www.starpulse.com
Iš pradžių buvo manoma, jog Holės vaidmenį atliks platininė Holivudo blondinė Marilyn Monroe. Knygos autorius Trumanas Capote nebuvo sužavėtas Audrey Hepburn pasirinkimu ir teigė nematantis joje Holės, kuriai jis įkvėpė gyvenimą. Rašytojas pasakojo, jog aktorė jo neįkvepia ir nežavi.
 
Holė Golightly – vienas nedaugelio Audrey Hepburn vaidmenų, dėl kurio ji ilgai dvejojo ir vis nesutiko filmuotis. Viename savo interviu savo dalyvavimą „Pusryčiuose pas Tifanę“ aktorė pavadino klaida, tačiau šiandien šis filmas sunkiai įsivaizduojamas be žaviosios anglės.

Picture
www.alisonkerr.files.wordpress.com
Už šį vaidmenį aktorė gavo 750 tūkst. JAV dolerių ir tuo laiku buvo brangiausiai apmokama Holivudo aktore.

Polo Varžako vaidmuo buvo siūlomas aktoriui Stevui McQueen, tačiau pastarasis buvo priverstas jo atsisakyti dėl įtempto serialo „Ieškomas gyvu arba mirusiu“ (orig. „Wanted: Dead or Alive“) filmavimo grafiko.

Žymioji maža juoda suknelė, kurią vilkėdama Audrey Hepburn pasirodo „Pusryčiuose pas Tifanę“, buvo sukurta paties Huberto de Givenchy.

Picture
www.back2retro.files.wordpress.com
2006 – ųjų gruodžio 4 dieną Сhristie's aukcione Londone už 807 tūkst. JAV dolerių buvo parduota juoda suknelė, kurią filme dėvėjo Audrey Hepburn.

Filmo pradžios scena, kuomet Holė išlipa iš taksi automobilio ir, apsitempusi maža juoda suknele, pasipuošusi brangakmeniais ir nešina popieriniu maišeliu prieina prie Tiffany parduotuvės vitrinos ir ima valgyti pusrytinę bandelę, buvo filmuojama stebint miniai smalsuolių. Aktorę Audrey Hepburn tai nervino ir ji vis klydo bei negalėjo tinkamai suvaidinti šio epizodo, kol galų gale jis pavyko. Ši scena – bene daugiausia kartų filmuotas epizodas.

Picture
www.asianweek.com
Audrey Hepburn prisipažino, jog scena, kuomet ji per lietų į purviną gatvę iš automobilio išmeta taip mylimą savo katiną, buvo pati nemaloniausia filmuojant „Pusryčius pas Tifanę“.

Tiffany parduotuvė filmavimo grupei duris atvėrė sekmadienį – tai įvyko pirmąkart nuo XIX amžiaus.

Vokietijoje 2001 – aisiais išleistas pašto ženklas, kurio eskizui buvo panaudotas Audrey Hepburn paveikslas „Pusryčiuose pas Tifanę“, šiais laikais yra filatelistų retenybė ir kainuoja daugiau kaip 50 tūkst. eurų.

Japonų kompanija Jun Planning net išleido Holės Golightly lėlę.
Leave a Reply.


UA-35502470-1