Picture
Režisierius Darrenas Aronofsky pagrindinių vaidmenų atlikėjų Jaredo Leto ir Marlono Wayanso paprašė mėnesiui atsisakyti sekso ir cukraus, taip norėdamas, kad aktoriai suprastų kaip elgiasi žmonės, išgyvenantys deginančio noro ir priklausomybės jausmą.

Norėdamas geriau įsijausti į savo vaidmenį Jaredas Leto numetė 13 kilogramų svorio ir susidraugavo su Bruklino narkomanais, vartojančiais heroiną.

Paprastai filmą sudaro 600 – 700  fragmentų, kai tuo tarpu „Requiem svajonei“ jų yra apie 2 000.

Picture
Norėdama ekrane atrodyti estetiškai, Ellen Burstyn kasdien ne filmavimo metu dėvėdavo jos svorį ir apimtis didinantį kostiumą taip mokydamasi laisvai jaustis apsirengus juo. Iš viso filmavimo metu buvo panaudoti du kostiumai, aktorės svorį didinantys iki 20 kilogramų, 4 skirtingų tipų kaklo movos ir 9 perukai.

Pagal scenarijų Jennifer Connelly herojės Marion tėvas užsiima drabužių siuvimu ir pardavimu. Realiame gyvenime moters tėvas yra susijęs su drabužių verslu.

Epizodinius vaidmenis juostoje atliko scenaristas Hubert Selby Jr., suvaidinęs vieną kalėjimo prižiūrėtojų, režisierius Darrenas Aronofsky, įkūnijęs vieną iš Didžiojo Timo vakarėlio svečių ir režisieriaus tėvas, suvaidinęs metro važiuojantį keleivį, Sarai teigiantį, jog ji atrodo iš tiesų nekaip.

Picture
Scena, kurioje Jennifer Connelly herojė maudosi vonioje ir šaukia po vandeniu yra nukopijuota iš japoniško animacinio filmo Perfect Blue (1998). Darrenas Aronofsky išpirko teises į šį animacinį filmą vien tam, kad savo filme galėtų panaudoti sceną po vandeniu.

Filme nėra minima kokius narkotikus vartoja pagrindiniai herojai. Sprendžiant pagal veikėjus lydinčius efektus ir pasekmes, galima spėti, jog tai buvo heroinas. Tačiau gali būti, jog neįvardinti narkotikų rūšies buvo tyčinis režisierius sprendimas, tokiu būdu norint pavaizduoti ne konkrečią priklausomybę nuo heroino, o aplamai nuo narkotikų.

Žmogus, valantis apelsiną ir sunkvežimis, pilnas apelsinų epizode, kuomet herojai keliauja pasiimti naujos narkotikų partijos ne tik simbolizuoja kitą veikėjų stotelę – Floridą, tačiau ir yra žyma į „Krikštatėvio“ („The Godfather“) trilogiją, kur apelsinai simbolizuoja gresiančią katastrofą.


KeyKey
19/12/2011 05:55:16 pm

Daugiau apie tai, ką apelsinai veikė Krikštatėvyje
http://www.jgeoff.com/godfather/oranges.html

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1