Picture
1978 – aisiais, kuomet Martinas Scorsese vos nemirė padauginęs kokaino, Robertas De Niro aplankė režisierių ligoninėje ir įkalbinėjo atsisakyti priklausomybės kvaišalams bei nufilmuoti kino juostą apie boksininką. Kino filmų apie sportą nemėgstantis Scorsese iš pradžių atsisakė aktoriaus sumanymo, tačiau galų gale De Niro įkalbėjo jį imtis projekto. Daugelis tvirtina, jog būtent Robertas De Niro išgelbėjo genialiojo režisieriaus gyvybę, grąžindamas pastarąjį į filmavimo aikštelę. Šios nuomonės laikosi ir pats Scorsese.

Filmuodamasis „Įsiutusiame buliuje“ Robertas De Niro intensyviai treniravosi ir netgi dalyvavo trijose tikrose bokso kovose Brukline. Dvi iš jų aktorius laimėjo.  

Imituojant kraują juostoje buvo naudojamas „Hershey“ šokoladas. Kadangi juosta juodai balta, šokoladas tokiame fone atrodo išties efektingai.  

Imituojant smūgius bokso ringe už kadro buvo traiškomi pomidorai ir arbūzai.

Picture
www.g-ecx.images-amazon.com
Specialiai šiam vaidmeniui Robertas De Niro ryžosi ekstremaliems svorio pokyčiams  - aktorius priaugo 27 kilogramus. Tais laikais tai buvo rekordiškai didelis svoris.

Filmuojant kovų scenas, Robertas De Niro netyčia sulaužė šonkaulį Joe Pesci.

Tam, kad geriau įsijaustų į vaidmenį ir kuo įtikinamiau perteiktų Džeiko LaMotta dvasią, Robertas De Niro susipažino su boksininku. Vyrai susidraugavo ir tapo neiškiriamais draugais viso filmavimo metu. Džeikas LaMotta pripažino, kad Robertas De Niro turi visus boksininkui reikalingus duomenis, tad būtų laimingas, tapdamas aktoriaus treneriu ar agentu.

Po „Įsiutusi buliaus“ peržiūros Džeikas LaMotta prisipažino, jog ši juosta privertė jį suprasti kokiu baisiu žmogumi jis buvo.

Scenoje, kurioje Džeikas LaMotta šaukia ant savo pirmosios žmonos dėl nevykusio kepsnio, įsiutęs kaimynas pradeda barti boksininką už keliamą triukšmą. Įdomu tai, jog pagal scenarijų nebuvo ir neturėjo būti jokio pikto kaimyno – šis žmogus į filmavimą įsikišo atsitiktinai, išgirdęs jį įsiutinusį Roberto De Niro riksmą. Įdomiausia tai, jog aktoriaus netikėtas scenarijaus vingis neišmušė iš vėžių ir jau netrukus jis ėmė bartis su „kaimynu“.

Ramunas
15/2/2011 08:20:09 pm

Cia turbut idomiausias is visu dabartiniu "ar zinojai" straipsniu :)

Reply
Jūratė
18/2/2011 11:06:15 pm

Jo jo, ir man taip pasirodė :)

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1