Picture
www.movies.com
·„Volstrytas: pinigai nesnaudžia“- tai 1987- ųjų juostos „Volstrytas“ antra dalis, pasirodžiusi po 23- ejų metų pertraukos. Abi juostas režisavo Oliver Stoune.

·Šis filmas- tai pirmas režisieriaus darbas, pasirodęs Kanų kino festivalio oficialioje nekonkursinėje programoje (ankstesni režisieriaus darbai buvo pripažinti netinkamais).

·Dauguma aktorių, vaidinę pirmojoje legendinės, ir Michael‘ui Douglas‘ui Oskarą pelniusios juostos „Volstrytas“ dalyje, atsisakė dalyvauti antrosios dalies filmavimuose. Antrojoje dalyje išvysime tik minėtąjį Michael Douglas bei Charlie Sheen‘ą, kuriam teko ganėtinai epizodinis vaidmuo.

·Filmuojant juostą, buvo suimtas Michael Douglas sūnus Cameron Douglas. Vaikinas kaltinamas narkotikų laikymu ir gabenimu.


  ·Pasibaigus filmavimo darbams oficialiai buvo paskelbta, kad pagrindinio vaidmens atlikėjas Michael Douglas kovoja su gerklės vėžiu. Aktorius dalyvavo tik keliuose oficialiuose filmo pristatymuose, kuriuose jį aktyviai palaikė žmona Catherine Zeta- Jones. Šiuo metu aktorius tikina, kad jaučiasi geriau ir sveiksta.

·Aktorius Josh Brolin, vardan vaidmens juostoje, per mėnesį turėjo numesti net 14 kilogramų ir sutvirtinti savo kūną, todėl intensyviai treniravosi sporto salėje.

·Britų aktorei Carey Mulligan teko mokytis amerikietiško akcento, nes jos herojė filme- amerikietė.

·Shia LaBeouf, vaidinęs biržos brokerį, ėmėsi mokytis investavimo meno, lankė mokymus ir pradėjo investuoti savo turimus pinigus. Jis mano, kad tik tokiu būdu galėjo geriau perprasti savo herojaus charakterio bruožus ir įtikinamai pavaizduoti jo kasdienybę.

·Carey Mulligan ir Shia LeBeouf, filme vaidinę sužadėtinius, netrukus pradėjo susitikinėti ir realiame gyvenime, kartu atvyko į Kanų kino festivalį, tačiau vėliau išsiskyrė.

·Filmo scenarijaus autorius Allan Loeb yra licencijuotas biržos brokeris, tad filmo scenarijus- itin tiksli ir iki menkiausių detalių nugludinta finansininkų kasdienybė.

·Scenose, filmuotose Akcijų Biržose, buvo pasirinkti ten dirbantys darbuotojai. Filmavimo metu jie vilkėjo savo drabužius ir papuošalus, tokiu būdu buvo siekiama išgauti maksimalų autentiškumą.

Nepaisant viso to, antroji filmo dalis nepalyginamai prastesnė už pirmąją. Pirmojoje gausu frazių, laikui bėgant tapusių auksiniais išsireiškimais, netrūksta veiksmo, intrigų ir įvairių scenarijaus vingių. Tuo tarpu antroji filmo dalis- banalokas vaizdinys su gana nuspėjamu ir nuvalkiotu scenarijumi. Filmo peržiūra prailgsta, o niekam tikusi pabaiga nuvilia ir perša mintį, jog geriau filmo tęsinys iš viso nebūtų kuriamas, kadangi pirmoji, 1987- ųjų dalis „Volstrytas“ kartelę pakėlė gana aukštai.
jo
6/2/2011 11:58:04 pm

O kodėl dauguma aktorių atsisakė vaidinti antroje dalyje?

Reply
7/2/2011 12:41:29 am

Tai labai individualu. Vieni aktoriai tuo metu filmavosi kituose, įdomesniuose, pelningesniuose kino projektuose, kiti baigė aktoriaus karjeras, treti nesusidomėjo scenarijumi, nes turbūt dauguma man pritartų dėl to, jog antra filmo dalis žymiai prastesnė už pirmąją. Be to, pirmojoje dalyje tebuvo du pagrindiniai herojai, kuriuos įkūnijo aktoriai Michael Douglas ir Charlie Sheen. Abu jie sutiko ir filmavosi antrojoje dalyje. Likę pirmosios dalies aktoriai tebuvo daugiau "foniniai", tad jų netekimas antrojoje dalyje nebuvo labai skaudus ir ryškus. Nors, jeigu jie būtų sutikę filmuotis, galbūt ir scenarijus būtų buvęs kitoks, labiau orientuotas į praeities įvykius, įdomesnis ir labiau intriguojantis?

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1