Picture
www.starpulse.com
Iš pradžių buvo manoma, jog Holės vaidmenį atliks platininė Holivudo blondinė Marilyn Monroe. Knygos autorius Trumanas Capote nebuvo sužavėtas Audrey Hepburn pasirinkimu ir teigė nematantis joje Holės, kuriai jis įkvėpė gyvenimą. Rašytojas pasakojo, jog aktorė jo neįkvepia ir nežavi.
 
Holė Golightly – vienas nedaugelio Audrey Hepburn vaidmenų, dėl kurio ji ilgai dvejojo ir vis nesutiko filmuotis. Viename savo interviu savo dalyvavimą „Pusryčiuose pas Tifanę“ aktorė pavadino klaida, tačiau šiandien šis filmas sunkiai įsivaizduojamas be žaviosios anglės.


 
Picture
www.imdb.com
„Geriausi mūsų gyvenimo metai“ – pirmas režisieriaus William Wyler filmas, sukurtas po karo ir paskutinis jo darbas kino studijoje Samuel Goldwyn Company.
 
Samuelio Goldwyno sumanymu filme turėjo filmuotis Teresa Wright, Dana Andrews, David Niven, Farley Granger ir Walter Brennan. Galiausiai kvietimus filmuotis gavo tik pirmi du sąrašo aktoriai.
 
Milly Stephenson vaidmenį turėjo atlikti 20th Century Fox žvaigždė June Haver, tačiau ją pakeitė aktorė Myrna Loy.UA-35502470-1