Picture
www.mediabistro.com
Iš viso filme atliekamos 34 „The Beatles“ dainos.

Praktiškai viskas filme vienaip ar kitaip susiję su bitlų dainomis. „Across the Universe“ – tai 1969 – ųjų grupės daina, vėliau patekusi į grupės albumą „Let It Be“.

Filmo kodine fraze tapo kita „The Beatles“ daina – „All You Need Is Love“. 

Tam, kad filmo „The Beatles“ dainas geriau įpinti į siužetą, scenaristai visus herojus pavadino vardais iš grupės atliekamų dainų. Tai Liusi, Džudas, Seidi, ponas Kaitas, daktaras Robertas, Prudens, Jojo, Rita.


 
Picture
Režisierius Terrence Malick filmo scenarijų parašė dar septyniasdešimtaisiais, tačiau iki pat 2004 – ųjų jis nebuvo liečiamas.

Filmo kūrėjai stengėsi, kad „Naujas pasaulis“ gautųsi maksimaliai autentiškas ir atitiktų tikrus istorinius įvykius. Būtent dėl šios priežasties filmavimai vyko netoli tikrosios įvykių vietos, o indėnų ir anglų gyvenvietės buvo atkuriamos atsižvelgiant į archeologinių kasinėjimų davinius. Gyvenviečių statybai netgi buvo naudojamos tos pačios medžiagos ir įrankiai kaip ir XVII amžiuje. 

Anglų fortas buvo statomas 30 dienų. Lygiai tiek pat dienų anglai jį statė ir XVII amžiuje, tačiau tuomet nebuvo nei modernios technikos, nei kranų ar kitokių statybas palengvinančių prietaisų.UA-35502470-1