Picture
www.adamantiumbullet.com
Scena, kurioje Džonis ir Beibi šliaužioja grindimis iš tiesų nebuvo planuota. Aktoriai tiesiog kvailiojo prieš prasidedant filmavimui ir šildė raumenis, ruošdamiesi šokio scenai. Režisieriui taip patiko šie kadrai, jog jis nusprendė įtraukti juos į galutinį filmo variantą.

Filmas buvo kuriamas vasarą, o scena, kurioje Džonis ir Beibi mokosi šokti vandenyje buvo filmuojama spalį, kuomet medžių lapai ima keisti spalvą. Filmavimo grupei teko nelengvas darbas – jie perdažė filmo kadruose matomų medžių lapus, tačiau, gerai įsižiūrėjus, galima pastebėti, jog kai kuriuos medžių lapus visgi praleido.

Viso filmo metu pagrindiniai herojai dėvi kontrastingų spalvų drabužius: Džonis – tamsių, Beibi – šviesų spalvų.


 
Įdomūs faktai apie aktorius:
Picture
André Wilms (Marselis)
Pradėjęs nuo namų dažytojo bei scenos darbuotojo darbų, Andre Wilmsas tapo gerai vertinamu aktoriumi Prancūzijoje, yra nusifilmavęs šešiuose Akio Kaurismakio filmuose.
 
Kati Outinen (Arletė)
Aktorė apibūdinama kaip Akio Kaurismakio mūza, ji pasirodė devyniuose jo filmuose, taip pat ir 2002 metų juostoje „Žmogus be praeities“, už kurią Kanų kino festivalyje pelnė geriausios aktorės apdovanojimą.

Jean-Pierre Darroussin (inspektorius Monet)
Garsus prancūzų aktorius, nusifilmavęs daugiau nei 60-yje kino juostų, tačiau Akio Kaurismakio filme vaidinantis pirmą kartą. Pats režisierius juokauja, jog Jean-Pierre visada buvo šalia, bet niekada anksčiau neleido jam vaidinti, tik vakarais išvalyti studiją.UA-35502470-1