Picture
www.movies.com
Komedija, drama

Režisierius: Edward Zwick

Šalis: JAV

Trukmė: 112 min

 

Megė (vaidina akt. Anne Hathaway) plačių pažiūrų mergina, neturinti jokių kompleksų. Džeimis (vaidina akt. Jake Gyllenhaal) – žavingas ir charizmatiškas vaistų pardavėjas, miegantis su kiekviena jo kelyje pasitaikiusia moterimi. Matyt jiems buvo lemta susitikti. Neįtikėtina, tačiau jau pirmojo pasimatymo metu viskas baigiasi lovoje. Na, ne visai lovoje – ant grindų. Ir taip tęsiasi viso filmo peržiūros metu. Tarp Megės ir Džeimio egzistuoja kažkoks nesuvokiamas ryšys – matyt tai iš tiesų narkotikas, vadinamas meile.


 
Picture
www.movies.com
Animacinis nuotykių filmas visai šeimai

Režisierius: Zack Snyder

Šalis: JAV, Australija

Trukmė: 97 min

 
Kiek netikėta, tačiau režisierius Zack Snyder, regis jau suformavęs savo režisuojamų filmų stilių, kuriame vyrauja niūrios spalvos, smurtas ir brutalumas, ėmėsi kurti animacinę juostą „Pelėdų Karalystės sargai“, paremtą Kathryn Lasky knyga „Gahulo sargai“ (angl. „Guardians of Ga'Hoole“). Po filmo pasirodymo didžiuosiuose kino ekranuose vyras buvo pakviestas režisuoti naujausią kino filmą apie legendinį didvyrį Supermeną, kurią prodiusuos pats Christopher Nolan.

Sorenas – mažytis narsus pelėdžiukas, su pasimėgavimu klausantis tėčio pasakojamų legendų apie Pelėdų Karalystės sargus. Sargai – mažojo Soreno herojai, kuriuos jis tikisi kada nors išvysti. Tuo tarpu mažylio brolis Kludas – visiška brolio priešingybė. Legendas vadinantis paistalais ir laikantis save geresniu už kitus, giliai širdyje brolis pavydi Sorenui visko – gebėjimo gerai skraidyti, drąsos, meilės artimui ir optimizmo.


 
Picture
www.movies.com
Mokslinės fantastikos trileris, drama

Režisierius: Mark Romanek

Šalis: Didžioji Britanija, JAV

Trukmė: 103 min

   
Ruth (vaidina akt. Keira Knightley), Tommy (vaidina akt. Andrew Garfield) ir Kathy (vaidina akt. Carey Mulligan) – vieni iš daugybės Heilšemo mokyklos mokinių. Visi jie – vaikai – klonai, auginami tik organų donorystei. Gyvenantys pagal griežtas taisykles, atskirti nuo išorinio pasaulio, izoliuoti nuo visuomenės vaikai žino savo gyvenimo paskirtį ir net nemėgina maištauti ar bėgti. Turėdami tik vienas kitą ir susitaikę su gyvenimišku žiaurumu vaikai auga ir nujaučia, kad lemtingoji diena, kuomet reikės pirmą kartą paaukoti savo organus, artėja. Deja, čia įsimaišo meilė ir noras kažką pakeisti, tačiau griežtas auklėjimas ir pasišventimas vardan tikslo ima viršų.

Juosta apie kiekvieno iš mūsų unikalumą, apie gyvenimo prasmę, susitaikymą su savo likimu, ir pareigos jausmą.


 
Picture
www.lovehkfilm.com
Romantinė drama

Režisierius: John H. Lee

Šalis: Pietų Korėja

Trukmė: 117 min

Su-jin (vaidina akt. Ye-jin Son) – jauna, protinga ir labai graži korėjietė. Su vedusiu vyru pabėgusi iš namų ir jo glėbyje neradusi meilės, paspaudusi uodegą mergina sudaužyta širdimi grįžta į tėvų namus. Gyvendama skaudžiais prisiminimais Su-jin ryžtasi naujam gyvenimo etapui ir bando pamiršti praeitį.

Vieną dieną mergina sutinka Cheol-su (vaidina akt. Woo-sung Jung) – vargšą dailidę, užaugusį be tėvų ir iš visų jėgų bandantį tapti architektu. Štai čia užsimezga jaunuolių ryšys, peraugęs į meilę ir nuvedęs juos abu prie altoriaus. Su-jin ir Cheol-su gyvena laimingą ir nerūpestingą gyvenimą, džiaugiasi vienas kitu ir svajoja apie ateitį, kuri, kaip paaiškėja vieną dieną, nebus tokia apie kokią jie svajojo...
UA-35502470-1