Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Philip Seymour Hoffman

Šalis: JAV

Trukmė: 89 min

   
Mano labai ilgai lauktas mylimo aktoriaus Philip Seymour Hoffman debiutas režisieriaus kėdėje nudžiugino, pamalonino ir nei kiek nenuvylė. Aktorius pristatė savo pirmąją melodramą „Džekas išeina plaukti valtimi“, spinduliuojančią gyvybiškumą ir pasakojančią apie vyresnio amžiaus žmonių meilės nuotykį.


 
Picture
Animacinis nuotykių filmas

Režisierius: Ben Stassen

Šalis: Belgija

Trukmė: 88 min

Į Lietuvą atklydo vienas nedaugelio ne didžiųjų Holivudo studijų sukurtų animacinių filmų. Spalvingas, nuoširdus ir optimistinis filmukas spinduliuoja gerą nuotaiką, o vėžliukas Semis ne vienam įsimena savo mielumu ir naivumu.


 
Picture
www.movies.com
Biografinė nuotykių drama

Režisierius: Danny Boyle

Šalis: JAV, Didžioji Britanija

Trukmė: 94 min

 
Biografinėje nuotykių dramoje „127 valandos“ (orig. „127 Hours“), Oskaro laureatas, režisierius Danny Boyle nagrinėja gyvybės ir mirties, būties, gyvenimo tikslo ir meilės klausimus.

Tikrais įvykiais paremta juosta pasakoja alpinisto – ekstremalo Aron Ralston (vaidina akt. James Franco) istoriją. Vieną saulėtą savaitgalį, niekam nieko nesakęs, vaikinas išsiruošia į Jutos kanjoną, kur jo tyko nelaimė. Sumaniai nardydamas tarp uolose slypinčių plyšių, netikėtai, prispaustas didžiulio riedulio, Aronas įstringa viename jų. 127 valandos be maisto, praktiškai be vandens, be vilties išgyventi. Senkant jėgoms, gęstant vilčiai išsigelbėti, jaunuolis savyje atranda didžiulį norą gyventi, jėgų išsivaduoti ir vardan savo gyvybės padaro tai, apie ką daugeliui baisu ir pagalvoti.UA-35502470-1