Picture
www.img.listal.com
Komedija, melodrama

Režisierius: David Mackay

Šalis: JAV

Trukmė: 102 min
 

Nepriklausomo kino, vadinamojo „indie“ atstovas, „Dešimties colių didvyris“, didžiųjų Lietuvos kino ekranų taip ir nepasiekė. Juosta buvo rodyta tik keliuose kino festivaliuose, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad ji neverta dėmesio.

Filmo veiksmas sukasi kavinėje, į kurią nepriimami dirbti normalūs ar save tokiais laikantys žmonės. Čia dirba keistuolių draugų ketveriukė – Piper, Jen, Priestly ir Tish, darantys sumuštinius, verdantys kavą ir besisvaidantys kandžiomis replikomis vienas kito atžvilgiu. 


 
Picture
www.movies.com
Kriminalinė drama

Režisierius: Paul Haggis

Šalis: JAV, Prancūzija

Trukmė: 122 min
 

Džono (vaidina akt. Russell Crowe) gyvenimas idealus - mylinti žmona Lara (vaidina akt. Elizabeth Banks), mėgstamas darbas, sūnus Lukas (vaidina akt. Ty Simpkins) ir regis rožėmis klotas gyvenimas, kurio pavydėti galėtų bet kas. Deja, vieną dieną idilė griūva, į namus įsiveržusi policija suima Larą ir apkaltina ją žmogžudyste. Treji ilgi metai bandant įrodyti žmonos nekaltumą pasirodo esantys bevaisiai – visi įrodymai byloja, jog Lara yra šaltakraujė žudikė. Tačiau mylinti Džono širdis ir noras Lukui grąžinti mamą įžiebia mintį viskuo rizikuoti ir sukurti pabėgimo planą tam, kad ištrauktų žmoną iš kalėjimo. Deja, čia vyro laukia daugybė sunkumų, o sukūrus planą Lara prisipažįsta esanti kalta. Kaip  Džonui išlikti tvirtu ir nesuabejoti žmonos nekaltumu? Kaip žinoti ar rizikuodamas gyvybe vyras nepadarys kvailystės iš kalėjimo išlaisvindamas žmogžudę?


 
Picture
www.movies.com
Romantinė, fantastinė drama

Režisierius: Goran Dukic

Šalis: JAV, Anglija

Trukmė: 88 min

   
Istorija paprasta. Zia (vaidina akt. Patrick Fugit) nusivilia gyvenimu, tad nutaria nusižudyti. Deja, ten, kur po mirties patenka savižudžiai, viskas yra lygiai taip pat kaip ir Žemėje, tik... dar blogiau ir nuobodžiau. Čia taip pat egzistuoja rutina, bjaurūs kaimynai, neturėjimas ką veikti. Čia reikia dirbti ir gyventi, jeigu taip galima išsireikšti. Savižudžiai mielai dalinasi pasakojimais apie savo išbandytus nusižudymo būdus, tačiau beveik niekada nesišypso. Didžiausia pramoga yra sėdėti apšnerkštame bare ir spėlioti kuris iš čia esančių užduso nuo dujų, kuris pjovėsi venas ar šoko nuo tilto. Matyt, jei Zia būtų žinojęs kaip čia viskas surėdyta, būtų elgęsis kitaip.


 
Picture
www.movies.com
Trileris, drama

Režisierius: Debra Granik

Šalis: JAV

Trukmė: 100 min

   
„Vinterio kaulai“ – tai kuklus nepriklausomo kino atstovas, šiemet į save pritraukęs daugybės žiūrovų dėmesį. Trečias kartas nemeluoja, nes būtent trečias kartas režisierei Debra Granik buvo lemtingas ir padėjo nugalėti Sundance kino festivalį, pelnant geriausio filmo vardą. Šis filmas - keturių Oskaro premijų ir  Auksinio gaublio nominantas, Sundance kino festivalio nugalėtojas, dviejų Berlynalės premijų laimėtojas, griausmingai nuskambėjęs Sietlo, Bostono, Čikagos kino kritikų, Floridos ir kituose kino apdovanojimuose bei festivaliuose.


 
Picture
www.movies.com
Fantastinė drama

Režisierius: Clint Eastwood

Šalis: JAV, Didžioji Britanija

Trukmė: 129 min

 
Pasakojame pinami trijų žmonių, pažinusių mirtį likimai. Visi jie vos per plauką išvengė mirties, tačiau kiekvienas jų nori sužinoti daugiau ir atrasti kas gi slypi anapus. 

Prancūzė žurnalistė Marie (vaidina akt. Cécile De France) vos per plauką išvengė mirties 2004 – aisiais užklupus cunamiui. Išgyvenusi klinikinę mirtį moteris bando rasti sielos ramybę ir praverti pomirtinį gyvenimą slepiančias užuolaidas. Paryžiuje moterį persekioja tik viena mintis – mirtis... Net jos naujoji knyga, turėjusi būti apie iškilų prancūzų politiką laikui bėgant tampa kūriniu apie pomirtinį pasaulį.UA-35502470-1