Picture
www.i.fanpix.net
Drama

Režisierius: Régis Wargnier

Šalis: Prancūzija, Pietų Afrika, Didžioji Britanija

Trukmė: 122 min
 

XIX amžiaus Anglija. Antropologai Džeimis Dodas (vaidina akt. Joseph Fiennes) ir Elena Van Den Ende (vaidina akt. Kristin Scott Thomas) keliauja į džiunglių glūdumas ieškoti išsvajotojo laimikio – paslaptingųjų pigmėjų. Mokslininkai mano, jog pigmėjai – tai trūkstama grandis evoliucijos grandinėje. Jų nuomone, tai jungtis tarp žmogaus ir beždžionės. Remdamiesi šia teorija jiedu ketina sudrebinti mokslo pamatus ir įrodyti savo teoriją.


 
Picture
Drama

Režisierius: Brent Shields

Šalis: JAV

Trukmė: 120 min
 

Antrojo Pasaulinio karo metais dvasininko dukra, jauna architektė Livi (vaidina akt. Keri Russell) atvyksta į mažą miestelį, kuriame prasidės naujas jos gyvenimo etapas. Laukdamasi svetimo vyro kūdikio mergina savo noru tekinama už jauno fermerio Rėjaus (vaidina akt. Skeet Ulrich ). Livi suvokia, jog tai – jos nuodėmės kaina ir susitaiko su likimu. Nelaukiamas kūdikis, gyvenimas atokiame pasaulio kampelyje ir nemylimas vyras šalia nepalaužia naivios merginos tikėjimo meile su laiminga pabaiga, tačiau gyventi šalia svetimo žmogaus nėra taip jau lengva kaip atrodė iš pradžių.

Bėga laikas, o Livi širdgėla dėl nesusiklosčiusios gyvenimo neblėsta – mergina paslapčia rašo laiškus buvusiam mylimajam, pamiršusiam apie jos egzistavimą. Įsčiose augantį kūdikį vadindama klaida ir tikėdamasi, jog šis gyvenimo etapas tėra laikinas mergina ieško paguodos ir užtarimo Rėjaus sesers Martos (vaidina akt. Mare Winningham) ir fermos darbininkių Florence (vaidina akt. Tania Gunadi) ir Rose (vaidina akt. Gwendoline Yeo) draugijoje.


 
Picture
www.movies.com
Animacinis filmas visai šeimai

Režisierius: Nathan Greno, Byron Howard

Šalis: JAV

Trukmė: 100 min

Gyveno kartą karalius ir karalienė. Vieną dieną jiems gimė sosto paveldėtoja, gražuolė dukra Rapunzelė (įgarsina akt. Mandy Moore), kurios auksaspalviai plaukai turi magiškų savybių. Tačiau laimė netruko ilgai – princesę, dar visai kūdikį, pagrobė piktoji ragana ir įkalino mergaitę bokšte. Metai bėgo, Rapunzelė augo ir vis labiau norėjo ištrūkti į laisvę, o karalius ir karalienė taip ir nerado mylimos dukters, tačiau kasmet jos gimtadienio dieną į orą paleisdavo tūkstančius žibintų, tikėdami, kad vieną dieną ji sugrįš.


 
Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Roger Michell

Šalis: JAV

Trukmė: 107 min

Bekei Fuler (vaidina akt. Rachel McAdams) vis nesiseka kopti karjeros laiptais. Laidų prodiusere dirbanti mergina atleidžiama iš darbo, asmeninis gyvenimas irgi nesiklosto. Ieškodama bet kokio darbo mergina įsidarbina trečiarūšės rytinės laidos prodiusere. Tačiau egzistuoja viena bėda – laidos reitingai ypatingai maži, vedėjai išsisėmę, o kolektyve vyrauja nesantaika. Bekės užduotis – prikelti laidą naujam gyvenimui arba ieškotis naujo darbo. Ryžtinga ir užsispyrusi mergina ketina įveikti visas kliūtis ir į laidos vedėjo kėdę kviečia legendinį žurnalistą Maiklą Pomerojų (vaidina akt. Harrison Ford). Deja, Maiklas pasirodo esąs senstantis ir užsispyręs niurzga, atsisakantis kalbėti apie madą, orus, kulinariją ir visas kitas jam nepatinkančias temas. Vyras nepraleidžia progos pašiepti savo kolegę, buvusią grožio konkursų laimėtoją Collen (vaidina akt. Diane Keaton), kuri džiaugiasi kiekviena proga paliežuvauti ir pasidalinti su žiūrovais savo pastebėjimais.


 
Picture
www.movies.com
Veiksmo trileris su fantastikos elementais

Režisierius: D.J. Caruso

Šalis: JAV, Vokietija

Trukmė: 118 min

 
Džeris (vaidina akt. Shia LaBeouf) – nerūpestingą gyvenimą gyvenantis jaunuolis, besiglaudžiantis kuliame butuke, už kurį negali išmokėti nuomos. Jis – visiška brolio dvynio Itano priešingybė. Pastarasis, gerbiamas ir sėkmingas kariūnas, sėkmingai kopiantis karjeros laiptais. Vieną dieną Džerį pasiekia žinia apie tragišką brolio žūtį, o grįžęs namo vyrukas randa savo kambarį prikimštą naujausių ginklų, sprogiųjų medžiagų ir suklastotų dokumentų. Tuo pat metu vieniša motina Reičel (vaidina akt. Michelle Monaghan) išsiunčia sūnų į muzikinį koncertą, o netrukus sulaukia grasinančio skambučio, raginančio vykdyti paslaptingos moters nurodymus. Toks pats skambutis pasiekia ir Džerį ir štai du nepažįstami žmonės, susipešę pirmąją pažinties akimirką, pakliūna į mįslingą ir keistą teroristų žaidimą, kurio pagrindiniai įtariamieji – jie patys, o pagrindinis žaidimo tikslas – išgyventi ir bet kokia kaina sustabdyti keršto trokštančią būtybę kitame laido gale.UA-35502470-1