Picture
www.movies.com
Nuotykių vesternas

Režisierius: Ethan Coen, Joel Coen

Šalis: JAV

Trukmė: 127 min


Vesternas – vienas seniausių ir dinamiškiausių kino žanrų, nepelnytai mirštantis nuo senatvės. Gimęs JAV ir aukso laikus išgyvenęs svajonių šalyje, šis žanras kasmet dovanoja vis mažiau vesterno vardo vertų filmų. Bene žymiausi senieji vesternai - Sergio Leone „Dolerių sauja“ (orig. „A Fistful of Dollars“, 1964), „Dar už kelis dolerius“ (orig. „For a Few Dollars More“, 1965), „Geras, piktas ir bjaurus“ (orig. „The Good, the Bad and the Ugly“, 1966) su paskutiniu Holivudo kaubojumi Clintu Eastwoodu priešakyje.


 
Picture
www.obuolys.lt
Romantinė drama

Režisierius: Anh Hung Tran

Šalis: Japonija

Trukmė: 113 min
 

„Norvegų giria“ sukurta pagal japonų rašytojo Haruki Murakami to paties pavadinimo romaną, kurio pavadinimas gimė iš legendinės „The Beatles“ dainos „Norwegian Wood“.

1960 – ieji. Naoko (akt. Rinko Kikuchi) ir Kizuki (akt. Kengo Kôra) visuomet buvo kartu – mylintys, artimi ir suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio. Vatanabe (akt. Ken'ichi Matsuyama) - jų draugas, visada esantis šalia. Trijulė kartu leido laiką, aktyviai pramogavo ir kūrė ateities planus, tačiau vieną dieną viskas pasikeitė. Kiukiui nusižudžius Vatanabe išvyksta gyventi kitur ir vieną dieną ten sutinka Naoko – tokią patrauklią ir tokią vienišą...


 
Picture
www.imdb.com
Komedija, drama

Režisierius: Damien O'Donnell

Šalis: Didžioji Britanija, Airija, Prancūzija

Trukmė: 104 min
 

Maiklas (akt. Steven Robertson) – niekam nereikalingas neįgaliųjų prieglaudos gyventojas, prikaustytas prie invalido vežimėlio. Dvidešimt ketverių vaikinas, visą gyvenimą praleidęs prieglaudoje net neįsivaizduoja kas dedasi už storo mūro sienų ir nesvajoja apie kitokį gyvenimą. Paliktas artimųjų vaikinas, regis, ketina visą gyvenimą nugyventi uždaroje erdvėje, apsuptas rūpestingų slaugių ir likimo draugų.


 
Picture
www.movies.com
Veiksmo trileris

Režisierius: Neil Burger

Šalis: JAV

Trukmė: 105 min
 

Režisierius Neil Burger, išgarsėjęs 2006 – ųjų mistine drama „Iliuzionistas“ (orig. „The Illusionist“) šiemet pristatė jau ketvirtąjį savo darbą – mistinį mokslinės fantastikos trilerį „Šalutinis poveikis“ („Limitless“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Holivudo žvaigždės Robertas De Niro ir Bradley Cooper.


 
Picture
Romantinė drama

Režisierius: Jae-young Kwak

Šalis: Pietų Korėja

Trukmė: 127 min
 

Su-kyeong (vaidina akt. Sang-in Lee) ir Ju-hie (vaidina akt. Ye-jin Son) – draugės, besimokančios viename universitete ir įsimylėjusios tą patį vaikiną Sang-min (vaidina akt. In-seong Jo). Jis žavus ir talentingas studentų teatro studijos vadovas, dėl kurio studentės kraustosi iš proto. Lengvabūdė Su-kyeong prašo savo draugės rašyti vyrukui jausmingus meilės laiškus ir pasirašinėti jos vardu. Kukli, ramaus būdo Ju-hie laiškuose lieja savo jausmus bendramoksliui, tačiau, deja, pasirašo ne savo vardu. Sang-min širdį virpina meilūs meilės pripažinimai ir netrukus jis ima susitikinėti su Su-kyeong, tačiau likimas vis dažniau ima ir suveda draugėn jį ir paslaptingąją laiškų autorę Ju-hie.UA-35502470-1