Picture
www.movies.com
Veiksmo drama, trileris

Režisierius: Tony Scott

Šalis: JAV

Trukmė: 108 min                                                                               
 

Režisieriaus Ridley Scotto brolis, Tony Scott išsiskiria kaip puikus veiksmo filmų kūrėjas ir sėkmingas prodiuseris. Ne išimtis ir „Nevaldoma grėsmė“ – veiksmo kupinas trileris, sukurtas po ne itin didelės sėkmės sulaukusio „Metro užgrobimo 123“ (orig. „The Taking of Pelham 1 2 3“, 2009).

Du geležinkeliečiai, turėję traukinį nugabenti iš taško A į tašką B, palieka jį be priežiūros. Vienas neatsargus mechanizmo užkliudymas ir traukinys, viduje nesant mašinistui bei kupinas itin nuodingų medžiagų, visu greičiu ima lėkti šalies geležinkelio bėgiais per tankiausiai apgyvendintus miestus. Šaliai kyla cheminio pavojaus grėsmė – jeigu plieninis monstras nebus sustabdytas ties artimiausiu posūkiu, jame esantys toksinai išsilies į aplinką ir sukels milžinišką katastrofą.


 
Picture
www.movies.com
Fantastinė nuotykių drama

Režisierius: David Yates

Šalis: Didžioji Britanija, JAV

Trukmė: 130 min


Dešimt metų burtų, septynios ekranizuotos knygos ir aštuonios filmų dalys, keturi režisieriai, pasaulinė sėkmė, būriai gerbėjų ir milijardai dolerių pajamų – štai tokia masinė karštligė krėtė pasaulį paskutiniuosius dešimt metų ir viso to kaltininkė – rašytoja J.K. Rowling sukūrusi Harį Poterį, ištisą burtininkų pasaulį ir nepaliaujamai žavėjusi visų amžiaus kategorijų skaitytojus ir žiūrovus.

Sulig kiekvienais metais Hario Poterio filmai tamsėjo, darėsi vis niūresni, brandesni, reikalavo vis daugiau kraujo, mūšio scenų ir tapo nebe mielomis vaikiškomis istorijomis kaip pirmieji filmai, o žūtbūtine kova dėl išlikimo. Antroji „Hario Poterio ir Mirties relikvijų“ dalis – galutinė gėrio ir blogio kova, nulemsianti tolesnį burtininkų pasaulio likimą.


 
Picture
www.cinemovies.fr
Istorinė veiksmo drama

Režisierius: Bertrand Tavernier

Šalis: Prancūzija, Vokietija

Trukmė: 149 min
 
Nesu didelė kostiuminių dramų mėgėja, tačiau karts nuo karto jas pasižiūriu, ypač, jeigu istorijos remiasi tikrais faktais ir istoriniais įvykiais. Kaip ten bebūtų, „Princesė de Montpensje“ mane labai nuvylė ir jaučiuosi veltui praradusi dvi su puse valandos žiūrėdama šią juostą, pasakojančią iki skausmo nuvalkiotą ir banalią istoriją apie nieką.


 
Picture
www.kinopoisk.ru
Romantinė komedija

Režisierius: Giovanni Veronesi

Šalis: Italija

Trukmė: 125 min
 

„Meilės vadovas“ – tai Amūro pasakojama istorija apie meilę skirtingais gyvenimo periodais, persipynusius žmonių likimus ir atsitiktinumus, padedančius išsiaiškinti jausmus ir atrasti savąjį žmogų. Filme persipina trys istorijos, pasakojančios apie meilės paieškas skirtingais gyvenimo tarpsniais. Kad ir kaip ten būtų, visos trys vienareikšmiškai įrodo, jog meilei ribų nėra ir jai ne kliūtis nei amžius, nei tautybė, nei rasė, nei religija. Ji tyliai beldžiasi į duris ir ateina nelauktai ir netikėtai.


 
Picture
www.onemoviefiveviews.files.wordpress.com
Fantastinė romantinė drama

Režisierius: Burr Steers

Šalis: JAV

Trukmė: 99 min
 

Kino filmas „Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas“, sukurtas remiantis to paties pavadinimo rašytojo Beno Sherwoodo bestseleriu, dar kartą į vieną filmavimo aikštelę priviliojo jaunosios kartos aktorių atstovą Zacą Efroną bei režisierių ir aktorių Burr Steers (pirmasis bendras jų darbas 2009-ųjų „Vėl septyniolikos“ (orig. „17 Again“).


 
Picture
www.movies.com
Fantastinis, veiksmo, romantinis filmas

Režisierius: George Nolfi

Šalis: JAV

Trukmė: 106 min
 

„Likimo ekspertai“ – tai filmas sukurtas remiantis Philip K. Dick pasakojimu „Adjustment Team“, sukurtu dar 1954 – aisiais.

Deividas Norrisas (akt. Matt Damon) – jaunas ir perspektyvus politikas, sėkmingai kopiantis karjeros laiptais. Ir štai vieną dieną, susiūbavus jo karjerai, vyrų tualete Deividas sutinka Elizą (akt. Emily Blunt) – baleto šokėją, pavergusi politiko mintis ir įkvėpusi jį geriausiai kalbai savo karjeroje. Apžavėtas gražuolės kerais ir pajutęs, jog sutiko tą vienintelę, Deividas bando rasti šokėją ir susitikti su ja dar kartą, tačiau aplinkybės vėl ir vėl susiklosto nepalankiai. Regis, pats likimas stovi ne įsimylėjėlių pusėje ir neleidžia jiems iš arčiau pažinti vienas kito.


 
Picture
www.screendaily.com
Romantinė komedija

Režisierius: Phil Traill

Šalis: Didžioji Britanija, Vokietija, Austrija

Trukmė: 96 min
 

Kartais būna, jog norisi lengvų ir neįpareigojančių filmų, kurie leistų atsipalaiduoti ir neverstų pernelyg galvoti apie ekrane matomą vaizdą. „Kaip ištekėti už milijonieriaus“ – būtent toks filmas. Europietiška romantinė komedija primityvoku siužetu, kuomet pasakojimas atrodo banalokas ir lengvai nuspėjamas. Nepaisant to, šiuolaikinė Pelenės interpretacija susižiūrėjo visai smagiai ir leido vieną vakarą pravėdinti smegenis.


 
Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Francis Lawrence

Šalis: JAV

Trukmė: 120 min

   
Juosta „Vanduo drambliams“ sukurta remiantis rašytojos Saros Gruen to paties pavadinimo romanu, šluote šluotu nuo knygynų lentynų.

Didžiosios depresijos laikai. Jauno veterinarijos studento Džeikobo (akt. Robert Pattinson) gyvenimas vos per vieną akimirką griūna it kortų namelis. Baisioje avarija žūva abu jaunuolio tėvai, o jų namas pasirodo esąs įkeistas bankui. Palikęs namus ir eidamas kur akys veda jaunuolis atsiduria geležinkelio bėgių atkarpoje, kur sutinka keistą traukinį. Spalvinga transporto priemonė, pasirodo esanti žymiausios pasaulyje cirko trupės „Benzini Brothers“, buveine. Įšokęs į traukinį Džeikobas pradeda naują gyvenimo etapą keistuolių ir ne visai draugiškų žmonių apsuptyje ir tampa cirko veterinaru bei žaviosios dramblės Rožytės globėju.UA-35502470-1