Picture
www.movies.com
Romantinė nuotykių komedija

Režisierius: Thomas Bezucha

Šalis: JAV, Vengrija

Trukmė: 109 min                                                                               
 

Greis (akt. Selena Gomez) ir Ema (akt. Katie Cassidy) ruošiasi išsvajotai kelionei į Paryžių, kur tikisi patirti nuotykių ir savo akimis pamatyti meilės miestą. Prie geriausių draugių netikėtai prisijungus Greis seseriai Meg (akt. Leighton Meester) merginos toli gražu nesidžiaugia jos draugija. Atvykus į miestą trijulė suvokia, jog pasirinko toli gražu ne patį geriausią maršrutą ir, regis, tik akimirkai atsilikusios nuo grupės, Greis, Meg ir Ema suvokia, jog autobusas išvyko be jų. Patekusios į liūtį merginos užeina į penkių žvaigždučių viešbučio tualetą ir tą akimirką tolesni jų atostogų planai apsiverčia 180 laipsnių kampu. Viešbučio darbuotojai Greis palaiko turtinga ir išpaikinta milžiniškų turtų paveldėtoja ir trijulės linksmybės įgauna pagreitį – apsimetus aristokrate, merginų laukia kalnai prabangių suknelių, deimantiniai vėriniai ir svajonių atostogos Monte Karle, kupinos nuotykių ir, žinoma, meilės!


 
Picture
Romantinė drama

Režisierius: Vic Sarin

Šalis: Kanada Pietų Afrikos Respublika, Didžioji Britanija

Trukmė: 116 min
 

„Išsiskyrime“ nagrinėjama sena kaip pasaulis karo ir meilės tema. Pokariu Buvusiai Didžiosios Britanijos kolonijai Indijai paskelbus apie nepriklausomybę, šalyje kyla masiniai neramumai ir kruvinos žudynės. Šalis skyla į islamiškąjį Pakistaną ir hinduistinę Indiją, o priešiškumas tarp skirtingų religijų atstovų didėja sulig kiekviena akimirka. Paskelbus šalių sienas tūkstančiai musulmonų, hindų ir sikhų, bijodami susidorojimo paliko gimtuosius namus ir tapo pabėgėliais, dar daugiau jų žuvo gelbėdamiesi prasidėjus pogromams.


 
Picture
www.movies.com
Fantastinis – istorinis veiksmo filmas

Režisierius: Zack Snyder

Šalis: JAV

Trukmė: 117 min                                                                               
 

„300“ žiūrėjau vedina smalsumo. Turbūt visi matė video medžiagą, kuomet augalotas, gerai besispardantis vyriškis grėsmingu balsu į ekraną rėkia „This is Sparta!!!!!!!!!! ir turbūt visi žino, jog „300“ buvo tuo filmu, kurio ištraukas treneris Kęstutis Kemzūra rodė šalies vyrų rinktinės krepšininkams, 2010 – aisiais kovojusiems Pasaulio krepšinio čempionate. Matyt padėjo, nes šalies didžiavyriai iškovojo bronzos medalius ir įrodė, jog krepšinis – Lietuvos religija, o rinktinės treneris pademonstravo neįprastus darbo metodus. Tad kompiuteryje netyčia radusi „300“ (net nežinau kada ir kaip jie ten atsirado) prisiminiau šią istoriją ir nedelsdama įsijungiau filmą.


 
Picture
Romantinė drama

Režisierius: Paul Mayeda Berges

Šalis: JAV, Didžioji Britanija

Trukmė: 92 min                                                                                 
 

„Prieskonių princesė“ – dar vienas indo-amerikietiškas produktas, orientuotas į Europos ir JAV rinką. Filmas sukurtas remiantis to paties pavadinimo rašytojos Chitros Banerjee Divakaruni romanu.

Tilo (akt. Aishwarya Rai) – jaukios prieskonių parduotuvėlės San Franciske savininkė. Moteris turi ypatingą dovaną – ji ne tik kalbasi su prieskoniais, tačiau mato praeitį ir ateitį. Gebėdama pažinti žmones Tilo tiesia pagalbos ranką žmonėms ir parenka tik jiems tinkamus prieskonius, padėsiančius pakeisti likimą ir apsaugoti juos nuo negandų.


 
Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Vicky Jenson

Šalis: JAV

Trukmė: 88 min                                                                                 
 

Raiden (akt. Alexis Bledel) – abiturientė, dar vaikystėje papunkčiui susikūrusi tobulo gyvenimo planą. Dabartinis jos tikslas – baigti mokyklą, rasti puikų darbą ir linksmai leisti laiką su draugais bei sutikti tikrąją meilę. Tačiau likimas, kaip visuomet, viską sudėlioja savaip. Mokykla baigta, tačiau Riden horizonte nėra nei darbo, nei mylimojo. Štai taip ir bėga dienos, desperatiškai bandant rasti kažkokios veiklos ir dienų dienas leidžiant geriausio draugo Adamo (akt. Zach Gilford) bei kiek kuoktelėjusios šeimos draugijoje.


 
Picture
www.movies.com
Veiksmo ir nuotykių drama

Režisierius: Matthew Vaughn

Šalis: JAV

Trukmė: 132 min
 

„Iksmenai: pirma klasė“ papasakos Iksmenų priešistorę ir parodys žiūrovui įvykius, nulėmusius dabartinę franšizės situaciją. Tai penktoji istorijų apie Iksmenus dalis ir numatoma, kad ši priešistorė taps pirmąja iš ateityje numatytos sukurti trilogijos apie Iksmenų priešistorę.UA-35502470-1