Picture
Romantinė drama

Režisierius: Fernando González Molina

Šalis: Ispanija

Trukmė: 118 min
 

Babi (akt. María Valverde) – pasiturinčių tėvų vaikas, tipiška gera mergaitė, spinduliuojanti naivumą ir tyrumą. Ji mėgaujasi jaunyste, svajoja apie studijas koledže ir laimingą gyvenimą. Ače (akt. Mario Casas) – maištingas vyrukas, vaikštantis peilio ašmenimis. Jis dievina greitį, yra impulsyvus ir nuolat įsivelia į nemalonumus. Regis, šie du žmonės niekuomet nebūtų susitikę, tačiau vos vienas atsitiktinumas, įžiebęs ugnį, Ače, tarsi viesulas įsiveržęs į Babi gyvenimą, ir jaunuoliai per gyvenimą ima žengti kartu. Tačiau kaip ilgai gali trukti meilė, prasidėjusi nuo neapykantos, įsiplieskusi taip staiga ir netikėtai?


 
Picture
www.movies.com
Romantinė drama

Režisierius: Lone Scherfig

Šalis: JAV

Trukmė: 107 min
 

Nežinau kodėl, tačiau šis filmas mane traukė. Galbūt todėl, kad jame vaidina aktoriai, kuriems simpatizuoju, o gal todėl, jog kažkodėl maniau, kad jis bus panašus į kiek mano mėgiamą „Įsimylėk mane, jeigu išdrįsi“ (orig. „Jeux d'enfants“, 2003, angl. „Love Me If You Dare“).

Deja, užbėgdama įvykiams už akių pasakysiu, jog „Viena diena“ nėra itin didelio dėmesio vertas filmas, sukurtas kai kur paskubant, palopant skyles ir klijuojant ne itin vykusius momentus bei bandant paslėpti po jais atsiveriančias prarajas.


 
Picture
www.bestweekever.tv
Romantinė komedija, drama

Režisierius: Nicole Kassell

Šalis: JAV

Trukmė: 106 min

Filmo siužetas paprastas kaip du kart du. Marli (akt. Kate Hudson) – jauna optimistė, trykštanti gyvenimo džiaugsmu ir gyvenanti šia diena. Turėdama būrį nuostabių draugų, mėgiamą darbą ir juokingą šunį, Marli vieną po kito keičia meilužius, nuoširdžiai linksminasi ir negalvoja apie rytojų. Tačiau vieną dieną moters gyvenimo karuselę sustabdo negailestinga diagnozė – vėžys. Būdama vos trisdešimties ir turėdama nebedaug laiko Marli net neketina sustoti ir godžiai ryja gyvenimą, skaičiuojantį paskutinius mėnesius. Balti chalatai, nejaukios ligoninės palatos ir gydytojas (akt. Gael García Bernal), į jos gyvenimą įsiveržęs tarsi viesulas – štai tokia naujoji Marlės kasdienybė. Neketindama pasiduoti liūdesiui, siekdama iš gyvenimo išpešti maksimumą moteris ima nujausti, jog meilė, kurios ji visą gyvenimą troško ir tuo pačiu bijojo, baltu chalatu tyko jos už ligoninės palatos durų...


 
Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Tate Taylor

Šalis: JAV, Indija, Jungtiniai Arabų Emyratai

Trukmė: 146 min
 

Turbūt daugelis jūsų girdėjo istoriją apie rašytoją Kathryn Stockett, kurios knygą „Tarnaitė“ (orig. „The Help“) atmetė daugiau 60 JAV leidyklų. Tuomet, kai moteris ketino nuleisti rankas ir knygą nukišti į tolimiausią namų kertę, jai nusišypsojo dviguba sėkmė – knyga buvo paruošta spausdinimui ir netrukus pasiekė knygynų lentynas, o jos geriausias vaikystės draugas – režisierius Tate Taylor nusipirko teisę ekranizuoti šią istoriją. Tuomet, kai kūrinys perkamiausia knyga JAV, parduota daugiau kaip 5 milijonų kopijų tiražu, o netrukus ir pasauliniu bestseleriu, Holivudo agentai vienas po kito beldė į rašytojos namų duris, tačiau buvo per vėlu – filmo kūrimo ėmėsi žmogus, kuriam vieninteliam rašytoja galėjo patikėti brangiausią savo kūrinį – knygą.UA-35502470-1