Picture
www.movies.com
Nuotykių komedija, drama

Režisierius: Rob Reiner

Šalis: JAV

Trukmė: 97 min

Edvardas Koulas (vaidina akt. Jack Nicholson) - niurzga milijonierius, sužinantis, jog serga vėžiu. Karteris Čamberis (vaidina akt. Morgan Freeman) – to paties likimo kuklus juodaodis automechanikas. Du vyrus, gyvenančius skirtingus gyvenimus, draugėn suveda liga ir paskutinės dienos, leidžiamos vienoje palatoje. Iš pradžių kreivai žiūrėję vienas į kitą senukai susidraugauja ir kiekvienas nusprendžia parašyti savo neišpildytų norų ir nepadarytų darbų sąrašą. Žaidimas, turėjęs būti tiesiog pokštu, užvaldo Edvardo mintis ir milijonierius nusprendžia, jog nevelta gaišti laiko - judviejų laukia be galo daug nepadarytų darbų! Štai čia nuotykiai ir prasideda – senukai pabėga iš ligoninės ir imasi gyventi taip, kaip visada svajojo. Situaciją gelbsti neribotos Edvardo finansinės galimybės, leidžiančios senučiukams pasilinksminti iš širdies.


 
Picture
www.coadjuvante.com
Drama, komedija

Režisierius: Stephan Komandarev

Šalis: Bulgarija, Vokietija, Slovėnija, Vengrija

Trukmė: 105 min

  Antrasis vaidybinis režisieriaus Stephan Komandarev filmas, „Pasaulis yra didelis, ir išsigelbėjimas slypi už kampo“, pavergė žiūrovus ir gavo daugybę apdovanojimų įvairiuose festivaliuose – Talino ir Varšuvos kino festivaliuose juosta apdovanota tarptautinės žiuri specialiuoju prizu, tapo Bulgarijos metų filmu, pelnė žiūrovų simpatijas ir apdovanojimą Ciuricho kino festivalyje.  


 
Picture
www.movies.com
Karinė drama, trileris

Režisierius: Paul Verhoeven

Šalis: Olandija, Vokietija, Anglija, Belgija

Trukmė: 145 min

1956- ieji. Rachel Stein (vaidina akt. Carice van Houten) - Izraelio Taikos kaimo, kibutzo, mokytoja. Moteris netikėtai sutinka jaunystės laikų draugę, o atgimę prisiminimai nuneša ją į Antrojo pasaulinio karo laikus.

Rachel Stein - jauna dainuojanti žydaitė, besislepianti vienoje ūkininkų šeimoje. Vieną dieną namas susprogdinamas ir mergina lieka be pastogės. Vokiečiai alsuoja į nugarą, o ji neturi nei pastogės, nei pinigų. Netikėtai Rachel kelyje pasipainioja vyras, prisistatantis policininku, kovojančiu už pasipriešinimą vokiečiams ir pasiūlo padėti merginai pasiekti saugią vietą - Belgiją. Kelte, plaukiančiame į išsvajotąją ramybę mergina susitinka ilgai nematytus tėvus ir brolį. Deja, šeima nespėja pasidžiaugti buvimu drauge - keltas papuola į pasalą, o visi jo keleiviai negailestingai išžudomi vokiečių. 


 
Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Oliver Stone

Šalis: JAV

Trukmė: 133 min

2010- ųjų drama „Volstrytas: pinigai nesnaudžia“- tai 1987- ųjų Oskaro laureato „Volstrytas“ tęsinys, lauktas net 23- ejus metus ir režisuotas to paties Oliver‘io Stoun‘o.

Filmo veiksmas sukasi apie 2008-ųjų metų pasaulio finansų krizę. Pagrindinė juostos figūra- ką tik iš kalėjimo išėjęs ir persiauklėjęs Gordon‘as Gekko (vaidina akt. Michael Douglas), bandantis įspėti Volstrytą apie artėjantį ekonomikos nuosmukį ir pasaulinę finansų krizę. Deja, niekas nenori patikėti žmogumi, teistu už finansinius nusikaltimus. Tuomet puikus finansininkas ir praeityje garsus machinatorius visą savo dėmesį skiria santykių su seniai matyta dukterimi Winnie (vaidina akt. Carey Mulligan) gerinimui, į pagalbą pasitelkdamas jos sužadėtinį Džeikobą (vaidina akt. Shia LaBeouf), kuris, kaip ir merginos tėvas, sukasi finansų pasaulyje.


 
Mama ir vaikas (2009)/ Mother and Child
Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Rodrigo García

Šalis: JAV, Ispanija

Trukmė: 125 min

Šiais laikais iškilę keletas opių su vaisingumu susijusių problemų- kasmet vis labiau ir labiau didėja jaunų porų nevaisingumas, tuo tarpu paauglės gimdo vis dažniau. Daugėja ir vaikų globos namų auklėtinių, tačiau džiugu, jog pastaruoju metu vis daugiau žmonių ryžtasi drąsiam žingsniui ir į savo šeimas priima svetimus vaikus, kuriuos myli ir užaugina kaip savus.

  Kino juosta „Mother and Child“, kalba apie visas šias problemas. Filme veiksmas sukasi apie tris pagrindines herojes, kurių kiekvienos patirtis ir nuomonė apie vaikus yra skirtinga.UA-35502470-1