Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Mark Mylod

Šalis: JAV

Trukmė: 106 min
 

Elės (akt. Anna Faris) gyvenimas nenumaldomai rieda žemyn. Ją atleidžia iš darbo, mergina išsiskiria su vaikinu, o rasti to vienintelio vis niekaip nesiseka. Vis labiau artėjant sesers (akt. Ari Graynor) vestuvėms Elė užsibrėžia tikslą rasti savąjį princą ant balto žirgo ir imasi vyro paieškų. Deja, į moters rankas patenka straipsnis, teigiantis, jog moterys, turėjusios daugiau negu 20 seksualinių partnerių, sumažina savo galimybes ištekėti iki minimumo. Nedelsiant sudariusi vyrų su kuriais miegojo ir kuriuos paliko sąrašą, mergina pasižada neturėti lytinių santykių su niekuo kitu ir leidžiasi į geriausio savo buvusiojo paieškas, kur jai talkins žavingas kaimynas Kolinas (akt. Chris Evans).


 
Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Dennis Dugan

Šalis: JAV

Trukmė: 117 min

„Suvaidink mano žmoną“ – tai 1969 – ųjų komedijos „Cactus Flower“ perdirbinys. Jau daugybę metų plastikos chirurgas Denis (akt. Adam Sandler) taiko savotišką moterų viliojimo metodą – apsimesdamas skaudžias skyrybas išgyvenančiu sutuoktiniu, vyras vieną po kitos į lovą guldo jo pasakojimo sugraudintas moteris. Deja, vieną kartą laiko patikrintas triukas ima ir neišdega. Palmer (akt. Brooklyn Decker), išgirdusi istoriją apie sunkų Denio gyvenimą, žūtbūt nori susipažinti su garsiąja vyro sutuoktine. Denis, sukūręs istoriją apie neegzistuojančia moterį, yra priverstas suktis iš padėties, tad bando įkalbėti savo padėjėją Ketrin (akt. Jennifer Aniston) atlikti despotiškos žmonos vaidmenį. Vieniša, du vaikus auginanti moteris sutinka padėti kolegai ir spektaklis prasideda!


 
Picture
www.kinopoisk.ru
Romantinė drama

Režisierius: Yimou Zhang

Šalis: Kinija

Trukmė: 114 min
 

Ne veltui sakoma, jog trečias kartas nemeluoja. Pasižiūrėti šį filmą sugebėjau tik po pirmų dviejų nesėkmingų bandymų, kuomet pirmąjį kartą netenkino vaizdo kokybė, o antrąkart – įgarsinimas. Laimei, trečiasis kartas buvo sėkmingas ir man, kaip didelei azijietiškų filmų mėgėjai, nusišypsojo sėkmė išvysti „Meilę po gudobele“.

Septintasis dešimtmetis, Kinija. Kultūrinės revoliucijos metu jauna moksleivė Tzin (akt. Dongyu Zhou) išsiunčiama persiauklėti į kaimą, kur sutinka žavų geologą Sun (akt. Shawn Dou). Būdama sunkiai besiverčiančios šeimos atžala ir politinio kalinio dukra, Tzin privalo kruopščiai kurti savo gyvenimą ir stengtis nesuklysti, nes menkiausia klaida gali padėti tašką merginos ateičiai ir užtraukti negandas jos šeimai. Tačiau trapi ir gležna meilė jau beldžiasi į merginos širdį, kad ir kaip pasaulis priešintųsi Tzin ir Sun laimei.UA-35502470-1