Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Mark Mylod

Šalis: JAV

Trukmė: 106 min
 

Elės (akt. Anna Faris) gyvenimas nenumaldomai rieda žemyn. Ją atleidžia iš darbo, mergina išsiskiria su vaikinu, o rasti to vienintelio vis niekaip nesiseka. Vis labiau artėjant sesers (akt. Ari Graynor) vestuvėms Elė užsibrėžia tikslą rasti savąjį princą ant balto žirgo ir imasi vyro paieškų. Deja, į moters rankas patenka straipsnis, teigiantis, jog moterys, turėjusios daugiau negu 20 seksualinių partnerių, sumažina savo galimybes ištekėti iki minimumo. Nedelsiant sudariusi vyrų su kuriais miegojo ir kuriuos paliko sąrašą, mergina pasižada neturėti lytinių santykių su niekuo kitu ir leidžiasi į geriausio savo buvusiojo paieškas, kur jai talkins žavingas kaimynas Kolinas (akt. Chris Evans).

Picture
www.movies.com
Pagrindinio vaidmens atlikėja – protu nepasižyminti spygauti mėgstanti amerikietė, kurią aktorė Anna Faris pavertė neįdomia, eiline moterimi bukoku veidu, kurią pamiršti vos nuo jos nusisukęs. Iš kitos pusės, ji turbūt padarė viską ką galėjo, kadangi nesunku numanyti, jog kvailos blondinės vaidmens reikalavo scenarijus, o aktorė jį atliko sąlyginai neblogai ir privertė žiūrovą patikėti savo primityvumu ir naivumu. Ir nors jos partneris Chrisas Evansas taip pat niekuo ypatingu neišsiskyrė, jis buvo bene vienintelis įdomus filmo personažas kiek jį galima tokiu pavadinti.

Picture
www.movies.com
Juostoje gausu niekam nereikalingų kadrų, tik prailginančių filmo trukmę – ypatingai pasiruošimas vestuvėms ir visi su tuo susiję veiksmai. Kartkartėmis jautiesi taip, lyg trumpametražį filmą filmavimo grupė būtų bandžiusi įvilkti į ilgo metro filmo marškinėlius.

Juostos kūrėjai nepagailėjo pigaus ir vulgaraus humoro bei nesistengė blykstelėti originalumu. Pastebiu tendenciją į pigias Holivudo romantines komedijas įlieti vis daugiau vulgarumo, sekso scenų arba nuogybių. Matyt, kažkurią amžiaus grupę tokie kabliukai visgi veikia. Tad ir „Blondinė ieško vyro“ – labiau į amerikietišką humorą, vulgarumą ir primityvumą mėgstančią auditoriją orientuotas filmas, skęstantis kitų romantinių komedijų fone. Siūlau negaišti laiko ir jo net nežiūrėti

6/2/2021 09:14:55 pm

Great blog post thanks for sharing.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1