Picture
Komedija

Režisierius: Daniel Sánchez Arévalo

Šalis: Ispanija

Trukmė: 98 min
 

Kino teatro „Pasaka“ organizuojamame renginyje „Kinas po žvaigždėmis“ rodytas filmas „Pusbroliai“ sulaukė žiūrovų simpatijų ir buvo parodytas labai laiku ir vietoje. Žiūrovams buvo pristatyta režisierius Danielio Sánchezo Arévalo ispaniška „Pagirių Las Vegase“ versija. Blaivesnė, žaismingesnė, nuotaikingesnė ir gilesnė komedija, kurioje viršų ima ne kartkartėmis kvailos ir tyčia išprovokuotos situacijos, o brolybė, savo baimių nugalėjimas bei asmeninio gyvenimo pokyčiai.

Picture
Būtent brolybė ir filmo paprastumas yra šios juostos varikliai, o pagrindinės filmo mintys ir plonybės slepiasi pagrindinių veikėjų kūno kalboje ir dialoguose, tad nesitikėkite nutrūktgalviškų nuotykių ir linksmybių, nežinančių ribų. „Pusbroliai“ liečia šeimos vertybių, ištikimybės, atsidavimo savo principams ir asmeninio tobulėjimo temas.


Picture
www.elseptimoarte.net
Vestuvių išvakarėse nuotaka (akt. Núria Gago) palieka Diego (akt. Quim Gutiérrez). Pastarasis sugalvoja gėdingo įvykio paslėpimo planą ir atvyksta į ceremoniją, bandydamas inscenizuoti netikėtumą. Deja, vestuvės taip ir neįvyksta, o įskaudinto Diego širdis srūva krauju. Štai čia į pagalbą ateina pusbroliai. Pagalbos ranką vyrukui ištiesia fobijų kamuojamas paranojiškas Chose Migelis (akt. Adrián Lastra) ir prostitutes mylintis mačo Chulianas (akt. Raúl Arévalo). Juk trys galvos geriau nei viena, tad genialios minties aplankyta trijulė vyksta į gimtąjį kaimą ir ketina Diegą suvesti su paauglystės laikų mylimąja Martina (akt. Inma Cuesta)...
Leave a Reply.


UA-35502470-1