Picture
Romantinė drama

Režisierius: Jae-young Kwak

Šalis: Pietų Korėja

Trukmė: 127 min
 

Su-kyeong (vaidina akt. Sang-in Lee) ir Ju-hie (vaidina akt. Ye-jin Son) – draugės, besimokančios viename universitete ir įsimylėjusios tą patį vaikiną Sang-min (vaidina akt. In-seong Jo). Jis žavus ir talentingas studentų teatro studijos vadovas, dėl kurio studentės kraustosi iš proto. Lengvabūdė Su-kyeong prašo savo draugės rašyti vyrukui jausmingus meilės laiškus ir pasirašinėti jos vardu. Kukli, ramaus būdo Ju-hie laiškuose lieja savo jausmus bendramoksliui, tačiau, deja, pasirašo ne savo vardu. Sang-min širdį virpina meilūs meilės pripažinimai ir netrukus jis ima susitikinėti su Su-kyeong, tačiau likimas vis dažniau ima ir suveda draugėn jį ir paslaptingąją laiškų autorę Ju-hie.

Picture
www.kimook.com
Kartą tvarkydama kambarius Ju-hie randa dėžę, kupiną laiškų, paliktą dar jos mamos. Sklaidydama kelių dešimtmečių senumo laiškus mergina iš arčiau susipažįsta su mama ir sužino jos pirmosios meilės istoriją.

1968 – ųjų vasarą Ju-hie mama vasaros atostogoms vyksta pas senelį į kaimą. Būdama susižadėjusi su nemylimu ir jos tėvui parankiu Tae-su (vaidina akt. Ki-woo Lee) mergina susipažįsta su Jun-ho (vaidina akt. Seung-woo Cho), kaip mat pavergusiu merginos širdį. Nors jaunuolių meilei nelemta tęstis ilgai ir laimingai, tačiau meilė vienas kitam juos lydi visą gyvenimą.

Picture
www.kimook.com
Skaitydama mamos meilės laiškus Ju-hie vis labiau suvokia, kad jos meilės istorija – tai mamos istorijos tęsinys. Tad galbūt pats likimas vis suveda Ju-hie ir Sang-min, bandydamas ištaisyti prieš daugelį metų įvykusią klaidą?..

Šis filmas – tai du pasakojimai viename - Ju-hie ir jos mamos meilės istorijos, filmo gale gražiai susipinančios į vieną. Turiu pripažinti, kad filmas man patiko ir visai ne todėl, kad turiu didelę silpnybę azijietiškai produkcijai. Tiesiog jis kitoks – mielas, vietomis vasariškai gaivus, kartais naivus ir juokingas, o svarbiausia, nepersūdytas ir neprigrūstas klišių, banalybių ir ne visuomet suprantamo korėjietiško humoro.

Picture
Žiūrint šį filmą mane įkyriai kamavo viena mintis – „kažkur jau girdėjau šia dainą“. Ir iš tiesų, pagrindinė filmo daina – iki skausmo žinoma ir kitame filme jau girdėta melodija, tačiau kokiame – negaliu prisiminti iki šiol... Gal „Nenoriu pamiršti“, gal „Giliau“, o gal „Liūdnas filmas“?

Picture
www.kimook.com
Visumoje visai neblogas filmas su Pietų Korėjos kino žvaigždėmis priešakyje. Mielas, romantiškas, neperspaustas ir neprigrūstas nereikalingų balastų.
Leave a Reply.


UA-35502470-1