Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Glenn Ficarra, John Requa

Šalis: JAV

Trukmė: 118 min
 

Regis, Kelas (akt. Steve Carell) gyveno idealų gyvenimą, tačiau vieną dieną kortų namelis griuvo, jo žmonai Emili (akt. Julianne Moore) pareiškus norą skirtis. Dar daugiau – Kelo žmona jam buvo neištikima! Sugniuždytas, paliktas žmonos pusamžis vyras, toli gražu neprimena simpatiško vyriškio. Jis kerpasi pigiausioje kirpykloje, nešioja keliais dydžiais per didelius rūbus ir apsiperka tik išpardavimų metu. Užsimojęs liūdesį nuskandinti alkoholyje, Kelas kasnakt lankosi bare, kurio lankytojams pasakoja graudžią savo gyvenimo istoriją. Vieną dieną jį pastebi Džeikobas (akt. Ryan Gosling) – savo išvaizda ir bendravimo gebėjimais iš koto verčiantis jaunuolis, vos per kelias akimirkas gebantis suvilioti kiekvieną moteriškos lyties baro lankytoją.

Picture
www.movies.com
Nusprendęs padėti beviltiškoje padėtyje atsidūrusiam Kelui, Džeikobas imasi vyro auklėjimo plano ir iš pagrindų keičia jo gyvenimą. Bandymai pamiršti žmoną, stilingi rūbai, flirto pamokos ir seksualios gražuolės, šildančios Kelo guolį – štai tokia naujoji vyro kasdienybė. Atgavęs vyriškumą ir pasitikėjimą savimi Kelas ima gyvenimo vadžias į savo rankas, tačiau ar jam pavyks pakeisti savo gyvenimą?

Deja, sunkumai meilėje kamuoja ne vien šį dviejų vaikų tėvą. Trylikametis Kelo sūnus Robis (akt. Jonah Bobo) kraustosi iš proto dėl savo auklės Džesikos (akt. Analeigh Tipton), kuri nekreipia į jį dėmesio ir yra iki ausų įsimylėjusi Kelą. Emili negali pamiršti buvusio vyro, o mergišius Džeikobas vis neranda tos vienintelės. Ekrane susikirtus pagrindinių herojų gyvenimo linijoms žiūrovų laukia netikėtos situacijos ir įdomi bei kiek netikėta filmo atomazga.

Picture
www.movies.com
Jeigu atvirai, visai neketinau žiūrėti šio filmo, tačiau po vienos ypatingos ir intriguojančios rekomendacijos nusprendžiau tai padaryti ir likau maloniai nustebinta. Tikėjausi nieko vertos trečiarūšės komedijos, o gavau smagią ir lengvą romantinę komediją. Nepaisant nieko, filmas susižiūrėjo labai maloniai. Negalvojau apie jo trūkumus, nesipiktinau banalumais ir išvis apie nieką negalvojau, kas stebint tokio pobūdžio Holivudo filmus būna itin retai.

„Kvaila, beprotiška meilė“ – gerai subalansuotas, kruopščiai apgalvotas, protingai susuktas filmas, pagardintas sveika romantikos ir dramos doze. Turiu pripažinti, kad netgi filmo humoras daugelyje vietų mane nudžiugino ir kartkartėmis privertė nuoširdžiai nusijuokti. Manau, kad šios vasaros (o gal ir visų metų) romantinių komedijų tarpe „Kvaila, beprotiška meilė“ yra bene geriausia savo žanro juosta, išsiskirianti iš kitų tarpo.

Picture
www.movies.com
Mano mylima Julianne Moore juostoje atrodė kaip visuomet žavinga ir natūrali bei pateisino lūkesčius. Na, o Ryanas Goslingas iš tiesų priminė savo paties fotošopintą versiją ir tapo vyšnaite ant torto bei švente akims. Reikia pripažinti, kad net su didžiuliu picos gabalu rankose šis vyras atrodo estetiškai ir via taip pat kerinčiai. Džiaugiausi matydama ir Steve Carellą, kuriam neįtikėtinai puikiai tinka nevykėlių vaidmenys. Ir šioje komedijoje jis iš apsileidusio vyro virtusiu tikrų tikriausiu širdžių ėdiku. Emma Stone, visai neseniai matyta „Tarnaitėje“ stebėtinai puikiai atrodė šalia Ryano Goslingo ir puikiai derėjo kartu su juo.

Picture
www.movies.com
Iš tiesų stiprus aktorių kolektyvas ir buvo didžiausiu filmo sėkmės kalviu, kadangi net geras scenarijus ir puiki režisūra ne visuomet atneša sėkmę ir visuotinį pripažinimą. Filme pinasi skirtingų herojų, priklausančių skirtingoms amžiaus grupėms likimai, o jų gyvenimo kelių susikirtimai pilnu pajėgumu atspindi filmo pavadinimą.

Tai ne tik filmas apie trijų skirtingų kartų meilę. Tai filmas apie vidutinio amžiaus krizę, išsiskyrimo kartėlį, neištikimybę, vyrišką draugystę, gyvenimo vagos kitimą ir santykių griūtį bei naują jų pradžią.
Leave a Reply.


UA-35502470-1