Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Roger Michell

Šalis: JAV

Trukmė: 107 min

Bekei Fuler (vaidina akt. Rachel McAdams) vis nesiseka kopti karjeros laiptais. Laidų prodiusere dirbanti mergina atleidžiama iš darbo, asmeninis gyvenimas irgi nesiklosto. Ieškodama bet kokio darbo mergina įsidarbina trečiarūšės rytinės laidos prodiusere. Tačiau egzistuoja viena bėda – laidos reitingai ypatingai maži, vedėjai išsisėmę, o kolektyve vyrauja nesantaika. Bekės užduotis – prikelti laidą naujam gyvenimui arba ieškotis naujo darbo. Ryžtinga ir užsispyrusi mergina ketina įveikti visas kliūtis ir į laidos vedėjo kėdę kviečia legendinį žurnalistą Maiklą Pomerojų (vaidina akt. Harrison Ford). Deja, Maiklas pasirodo esąs senstantis ir užsispyręs niurzga, atsisakantis kalbėti apie madą, orus, kulinariją ir visas kitas jam nepatinkančias temas. Vyras nepraleidžia progos pašiepti savo kolegę, buvusią grožio konkursų laimėtoją Collen (vaidina akt. Diane Keaton), kuri džiaugiasi kiekviena proga paliežuvauti ir pasidalinti su žiūrovais savo pastebėjimais.

Picture
www.movies.com
Neilgai trukus IBC televizijoje prasideda karas – Maiklas ir Collen yra pasiryžę vienas kitam perkąsti gerkles, vadovybė spaudžia Bekę dėl laidos reitingų kėlimo, o jos gyvenime atsiranda žavingas kolega Adamas (vaidina akt. Patrick Wilson), kuriam Bekė oj kokia neabejinga... Merginai nelieka nieko kito, kaip tik stoti į kovą su kariaujančiais laidos vedėjais, taikstyti kolektyvą ir kovoti už savo meilę ir, žinoma, laidos išlikimą.


Picture
www.movies.com
Taigi, nors tikėjausi, kad šitas filmas bus tinkamas lengvai peržiūrai, likau absoliučiai nusivylusi, gavusi filmą, kurio metu vis galvojau kada gi jis baigsis. „Labas rytas“, žiūrint mano akimis – klaidų ir trūkumų rinkinys, sukurtas net nežinau kokiam tikslui. Siužetas neįdomus ir nuvalkiotas, pasigedau dinamikos, minimalaus veiksmo, kai kažkas vyksta, nes šitame filme nevyksta absoliučiai nieko. Siužetas iki skausmo nuspėjamas. Įdomumas ir peržiūros malonumas pasirodė iki filmo pabaigos likus maždaug 5 minutėms. Per tas kelias minutes (nors ir iki begalybės nusaldintas) pamačiau tai, ko trūko prieš tai buvusioms 100 minučių. Deja, filmo tai neišgelbėjo. Dar vienas trūkumas – siaubingas garso takelis, kažkaip tikęs prie mielai besišypsančios Rachel McAdams, tačiau visą laiką erzinęs ir verčiantis pritildyti skambančią muziką. 

Picture
www.movies.com
Asmeniškai aš „Labame ryte“ neradau nei iš ko juoktis, nei ko gailėti, nei apie ką pagalvoti. Vienintelė į galvą atėjusi mintis buvo, jog per tą laiką kol stebėjau šį niekaliuką galėjau nuveikti kažką naudingo. Tačiau, kaip man bebūtų nepatikęs šis filmas, jame radau ir kai ką gero – tai nepakartojamas legendinis Indiana Džounsas Harrisonas Fordas, nuo kurio surūgusios veido išraiškos negalėjau atplėšti akių ir jis buvo vienintelis veiksnys, sulaikęs mane nuo filmo išjungimo bei vienintelis, tą filmą padaręs daugmaž tinkamu žiūrėti.

Kaip ten bebūtų, nerekomenduoju niekam ir turiu pripažinti, kad tokio niekam tikusio filmo nemačiau tikrai seniai.

Karina
13/4/2011 08:58:55 pm

Man tai normaliokas čia.
Ne toks jau ir prastas.. :)))

Reply
Ryna
29/6/2013 04:19:03 am

Taip, pritariu, filmas nera itin idomus ar isskirtinis. Ziurint filma as gaminau, todel neesu nusivylusi savo laiko praleidimu :D

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1