Picture
www.movies.com
Komedija, drama

Režisierius: Edward Zwick

Šalis: JAV

Trukmė: 112 min

 

Megė (vaidina akt. Anne Hathaway) plačių pažiūrų mergina, neturinti jokių kompleksų. Džeimis (vaidina akt. Jake Gyllenhaal) – žavingas ir charizmatiškas vaistų pardavėjas, miegantis su kiekviena jo kelyje pasitaikiusia moterimi. Matyt jiems buvo lemta susitikti. Neįtikėtina, tačiau jau pirmojo pasimatymo metu viskas baigiasi lovoje. Na, ne visai lovoje – ant grindų. Ir taip tęsiasi viso filmo peržiūros metu. Tarp Megės ir Džeimio egzistuoja kažkoks nesuvokiamas ryšys – matyt tai iš tiesų narkotikas, vadinamas meile.

Picture
www.movies.com
Kartais žmogus, kurio tu nepastebi tampa tuo, be kurio nebegali gyventi. Taip nutiko ir šiems jaunuoliams – moterų numylėtinis, nepriklausomas Džeimis įsimyli Megę, kuri visais įmanomais būdais bando jį atstumti nuo savęs, tarsi užbėgdama už akių baisiai savo ligai.

Sentimentali ir romantiška istorija apie tai, kad net ciniškiausias lovelasas, veikiamas meilės, gali virsti atsakingu, patikimu ir emociškai stipriu ramsčiu mylimam žmogui.

Jeigu sąžiningai, iš šio filmo tikėjausi daugiau. Tikėjausi, kad tai bus istorija apie du absoliučiai skirtingus žmones, kurie bandys šlifuoti savo kampus, taikytis vienas prie kito, bandys įveikti gyvenimo sunkumus. Ir dar tikėjausi, kad filmas bus komiškų ir verksmingų situacijų mišinys. Tikėjausi daug ko. O gavau ištęstą ir gana nuobodžią juostą praktiškai apie nieką. Apie seksą, Parkinsono ligos užuomazgas ir tai, kaip du žmonės myli vienas kitą, tačiau bijo sau tai pripažinti. Komiškų situacijų praktiškai nėra, kažko labai kabinančio irgi. Filmo peržiūros metu vis stebėjau laikroduką ir galvojau „kada gi jis baigsis?“, o kai pagaliau baigėsi pirma į galvą šovusi mintis buvo „juk per tas dvi valandas galėjau pamatyti kažką iš tiesų gero“.

Picture
www.movies.com
Išvada tokia – filmas ne itin vertas dėmesio, nuobodokas ir visai neintriguojantis, be jokios paslapties. Žinoma, Jake Gyllenhaal kaip visada žavingas, o vyrukai galės visais rakursais apžiūrėti Anne Hathaway krūtinę, tačiau tik tiek. Ar verta dėl to žiūrėti filmą? Vienareikšmiškai – ne. Nepatiko.Zaika
27/1/2011 02:40:26 pm

Paistalai. Viskas ten gerai su juo

Reply
Ramūnas
28/1/2011 11:58:39 pm

Ne šedevras... Iš solidarumo draugei žiūrėjau ir linksėjau, kad jis man patinka :D Realiai būna geresnių

Reply
ei
29/1/2011 08:05:11 pm

Banali nesamone. kad ir kaip man patinka Anne Hathaway, bet ji nuvyle. Nevykeliskas filmas..

Reply
Jo
31/1/2011 12:25:15 am

Filmas tikrai nuobodybė

Reply
GHFDfufgj
2/2/2011 04:15:38 pm

Užtat papukai aktorės gražučiai :)

Reply
Ramūnas
3/2/2011 05:39:13 pm

Tu filmą žiūrėk, o ne į svetimas krūtis

Reply
ane
8/2/2011 01:32:08 am

Nu bet jeigu nieko daugiau gero tam filme nėra? Reikia rasti dėl ko jį žiūrėti:)Tai va žmogus ir rado . che che che

Reply
12/10/2017 07:40:18 am

The idea of using drugs to help you overcome an addiction to drugs may seem like an exercise in futility, but drug addiction treatment medication can be very effective for certain types of addiction. One way that drug addiction treatment medication can be used is to help combat severe withdrawal symptoms. Methadone has been frequently used to help individuals withdraw from heroin and certain other strong opiates.

Reply
3/11/2017 05:16:36 am

One may ask, are Cubans even allowed to freely listen to Music? The Republic of Cuba is the largest island in the Caribbean (over 11 million inhabitants), and has long been known for its rigid Fidel Castro led regime, causing a huge lack of Freedom for its citizens. This loss in freedom came after Cuba gained formal Independence from the United States in 1902.

Reply
11/11/2017 09:34:48 am

People were injured by the diabetes drug Invokana, many had to have their toes,feet, and legs amputated.We at Consumer Claims Center of America assist people that were injured by Invokana.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1