Picture
www.movies.com
Romantinė nuotykių komedija

Režisierius: Thomas Bezucha

Šalis: JAV, Vengrija

Trukmė: 109 min                                                                               
 

Greis (akt. Selena Gomez) ir Ema (akt. Katie Cassidy) ruošiasi išsvajotai kelionei į Paryžių, kur tikisi patirti nuotykių ir savo akimis pamatyti meilės miestą. Prie geriausių draugių netikėtai prisijungus Greis seseriai Meg (akt. Leighton Meester) merginos toli gražu nesidžiaugia jos draugija. Atvykus į miestą trijulė suvokia, jog pasirinko toli gražu ne patį geriausią maršrutą ir, regis, tik akimirkai atsilikusios nuo grupės, Greis, Meg ir Ema suvokia, jog autobusas išvyko be jų. Patekusios į liūtį merginos užeina į penkių žvaigždučių viešbučio tualetą ir tą akimirką tolesni jų atostogų planai apsiverčia 180 laipsnių kampu. Viešbučio darbuotojai Greis palaiko turtinga ir išpaikinta milžiniškų turtų paveldėtoja ir trijulės linksmybės įgauna pagreitį – apsimetus aristokrate, merginų laukia kalnai prabangių suknelių, deimantiniai vėriniai ir svajonių atostogos Monte Karle, kupinos nuotykių ir, žinoma, meilės!

Picture
www.movies.com
Prisipažinsiu, kad man šis filmas nepatiko ir žiūrėjau jį vardan „bendro išsilavinimo“. Tai eilinė romantinė komedija, sukurta pagal Holivudo Pelenės schemą. Tokių juostų sukuriama tūkstančiai ir kasmet jose matoma tas pats per tą patį. Kino kūrėjai šioje juostoje finansiškai išlošė ties vienu aspektu – filmas orientuotas daugiau į paauglišką auditoriją, tad ne vienas šią juostą žiūrės tik dėl savo dievaitės Selenos Gomez. Tokių paauglių masių – tūkstančiai, tad net neabejoju, jog jų dėka filmas taps pelningu, o Selenos ir Justino Bieberio gerbėjų armija tik dar labiau išaugs.

Picture
www.onlinemovieshut.com
Tokius beviltiškus filmus kartkartėmis išgelbėja gražūs vaizdai, o situaciją pagerina garso takelis. Deja, „Monte Karlas“ – vienas tų filmų, kuriame absoliučiai viskas prilygsta tragedijai. Paryžiaus ir Monte Karlo vaizdai nufilmuoti pačiais netinkamiausiais kampais, tad juosta neperteikia net menkiausios dalelės miestų grožio, kurį esame pratę matyti tokiuose filmuose. Operatoriaus darbas juostoje prilygsta tvirtam nuliui ir primena buitinį filmavimą, o garso takelis orientuotas į Bieberio ir Gomez gerbėjus.

Visos trys pagrindinių vaidmenų atlikėjos jaunos, simpatingos, dar tik klojančios pamatus savo karjeroms. Tačiau, kad ir kokios simpatingos jos būtų, potencialą ir aktorinius gabumus įžvelgiu tik Leighton Meester, kuri filmo fone atrodė gyvybinga, įtikinama, natūraliai miela ir nustelbė Seleną Gomez ir Katie Cassidy, kuri savi vaidmenį taip pat atliko visai neblogai.

Picture
www.movies.com
Selenai Gomez pliusą padėčiau tik todėl, kad filme ji įkūnijo du visiškai skirtingus personažus – mielą mergaičiukę Greis ir aikštingą princesę Kordeliją. Deja, Selena nesusitvarkė nei su vienu vaidmeniu. Ji tarsi mechaniškai šypsosi ir liūdi tuomet, kai to reikalauja scenarijus. Asmeniškai man tai atrodė neįtikinamai ir stebint filmą erzino nuolat keistai nustebęs herojės veidas bei iki šleikštulio gera Greis. Kiek labiau man patiko arogantiškos Kordelijos vaidmuo, nors ir čia Selena nepademonstravo kažko įspūdingo.

Tad  „Monte Karlas“ – lengva romantinė komedija: naivi, nuspėjama, štampuota, kupina klišių ir banalybių. Nepaisant to, keliose vietose aš netgi išspaudžiau šypseną, ypač tada, kai pamačiau, kad merginų ekskursijos vadovė – žavinga prancūzų aktorė Valérie Lemercier, daugeliui pažįstama kaip „Mažylio Nikolia“ mama.

Jeigu norite pasakos net su trimis princesėmis ir tiek pat princų, „Monte Karlas“ – kaip tik jums! Tik nepamirškite popkorno, kad stebint filmą turėtumėte kur nukreipti dėmesį :)
Leave a Reply.


UA-35502470-1