Picture
www.movies.com
Romantinė komedija

Režisierius: Dennis Dugan

Šalis: JAV

Trukmė: 117 min

„Suvaidink mano žmoną“ – tai 1969 – ųjų komedijos „Cactus Flower“ perdirbinys. Jau daugybę metų plastikos chirurgas Denis (akt. Adam Sandler) taiko savotišką moterų viliojimo metodą – apsimesdamas skaudžias skyrybas išgyvenančiu sutuoktiniu, vyras vieną po kitos į lovą guldo jo pasakojimo sugraudintas moteris. Deja, vieną kartą laiko patikrintas triukas ima ir neišdega. Palmer (akt. Brooklyn Decker), išgirdusi istoriją apie sunkų Denio gyvenimą, žūtbūt nori susipažinti su garsiąja vyro sutuoktine. Denis, sukūręs istoriją apie neegzistuojančia moterį, yra priverstas suktis iš padėties, tad bando įkalbėti savo padėjėją Ketrin (akt. Jennifer Aniston) atlikti despotiškos žmonos vaidmenį. Vieniša, du vaikus auginanti moteris sutinka padėti kolegai ir spektaklis prasideda!

Picture
www.movies.com
Nors filmo siužetas – nebe pirmos jaunystės, talentingi aktoriai ant savo pečių velka filmo naštą ir lopo atsiveriančias scenarijaus skyles. Būtent aktorių vaidyba yra stiprioji filmo pusė.

Su kiekvienu nauju Jennifer Aniston vaidmeniu vis labiau prarandu viltį ją išvysti rimtame filme, o ne romantinėje komedijoje. Iš kitos pusės, būtent romantinės komedijos ir yra aktorės „arkliukas“, kuriuo ji joja jau ne vienerius metus. Ir nors po serialo „Draugai“ (orig. „Friends“) moterys vaidmenys panašėja vieni į kitus, komedijiniame žanre Jennifer nardo it žuvis vandenyje, tad nekyla noras jos peikti. Kaip ten bebūtų, eilinį kartą išvydus Jennifer Aniston, įsitikinu, jog laikas šią moterį tiesiog aplenkia – būdama 42 – ejų ji atrodo perpus jaunesnė ir kaskart puikiai susitvarko su savo vaidmeniu! O kur dar fantastinis jos virsmas iš pilkos pelytės į iš koto verčiančią buvusią Denio žmoną. Pamačius žavingąją Jen sunku nulaikyti šypseną.

Picture
www.movies.com
Siaubingai atrodžiusi Nicolė Kidman šiame filme buvo tarsi priešprieša Jennifer Aniston. „Suvaidink mano žmoną“ buvo pirmas filmas, kuriame Nicolę pirmąkart išvydau vaidinančią komedijoje ir, nepaisant klaikaus vaidmens, moteris jį atliko taip pat klaikiai. Negalėjau atplėšti akių nuo tiesiogine ta žodžio prasme vaškinio jos veido, kuriame neatspindi absoliučiai jokios emocijos. Kartą netgi įsivėliau į karštą diskusiją, nes viena bendradarbė uoliai įrodinėjo, jog toji rusvaplaukė žvakė tiesiog negali būti N. Kidman. Kaip vėliau paaiškėjo, dar ir kaip gali...

Picture
www.movies.com
Na, o Adamas Sandleris eilinį kartą įrodė, jog yra gimęs komedijai ir nuspalvino filmą vien savo buvimu kai kuriuose kadruose. Šiame filme jis – žodžio kišenėje neieškantis ir iki ausų į melą įklimpęs plastikos chirurgas, kurio gyvenimas nenumaldomai rieda žemyn. Tačiau vyrukas nė neketina kažko keisti ir uoliai meluoja toliau.

Nors šioje komedijoje netrūksta humoro, vietomis jis atrodo kiek šiurkštoku ir vulgariu, o kartkartėmis tas ne itin vykusias akimirkas kaip mat glaisto iš tiesų juokingi momentai, priverčiantys ne tik nusišypsoti, tačiau ir prisiminti juos po filmo peržiūros.

Picture
www.movies.com
Nepaisant nuvalkioto siužeto, nuspėjamumo ir kartkartėmis prasiveržiančio banalumo, „Suvaidink mano žmoną“ yra miela, šilta ir labai jauki komedija apie tai, jog kartkartėmis melas padeda gyvenimą pakreipti tinkama linkme. Tad jeigu norite ramiai praleisti vakarą susirangius ant sofos, pasigrožėti Havajų vaizdais, nuostabia Jennifer Aniston ir išvysti mielą komediją, manau jau žinote ką turėtumėte daryti.

Viti
15/12/2011 08:47:43 pm

Labai gera komedija, uzskaiciau is pirmo karto. O NIcole Kidman pagal scenariju ar ir neturejo buti blyskia ameba? Cia aplamai gerai uzvaziuota ant tobulu (isoriniams vartotojams) poreliu.

Reply
15/12/2011 11:07:33 pm

Gal ir turėjo, bet faktas, kad ji ir tą vaidmenį atliko tragiškai.

Be to, žiūrint į Nicolę net ne kine, o tiesiog realybėje, pirma į galvą šaunanti mintis būna apie vaškinę žvakę - persistengė ji su tais botoksais...

Reply
KeyKey
10/1/2012 09:25:46 pm

Labai paviršutiniškas filmas su nuspėjamu siužetu. Keista, kad kiti tokius filmus vadina komedijomis.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1