Picture
Animacinis nuotykių filmas

Režisierius: Ben Stassen

Šalis: Belgija

Trukmė: 88 min

Į Lietuvą atklydo vienas nedaugelio ne didžiųjų Holivudo studijų sukurtų animacinių filmų. Spalvingas, nuoširdus ir optimistinis filmukas spinduliuoja gerą nuotaiką, o vėžliukas Semis ne vienam įsimena savo mielumu ir naivumu.

Picture
www.cinemawallpaper.com
Animacinėje juostoje nagrinėjamos ir mažiesiems žiūrovams bandomos parodyti labai aktualios gamtosaugos problemos – gamtos užterštumas, klimato atšilimas ir brakonieriavimas, kenkiantys mūsų gimtajai planetai. Švietėjišką misiją vykdantis animacinis filmas mažiesiems užmins įdomių mįslių ir, tikiuosi, paskatins labiau domėtis ir tausoti gamtą.

Filmo veiksmas aprėpia 50 metų, per kuriuos pasakojamas vėžliuko Semio (įgarsina akt. Yuri Lowenthal) gyvenimas nuo pat išsiritimo iki gilios senatvės. Vos išsiritusį Semį lydėjo nuotykiai ir susitikimai su jam nepažįstamais gyvūnais – rykliu, pingvinais, keistomis žuvimis, neregėtais vandens augalais ir ne itin negeranoriškais vėžliais. Laimei, vėžliukui į pagalbą visuomet skuba geras jo draugas Rėjus, o jų draugystė tęsėsi visą gyvenimą. Čia verta paminėti ir Šelę (įgarsina akt. Isabelle Fuhrman), su kuria Semis susipažino savo išsiritimo iš kiaušinio dieną. Tą dieną ir prasidėjo didelės meilės bei amžinos draugystės istorija, apipinta gausybe nuotykių.

Picture
www.koolcampus.files.wordpress.com
Linksmas ir nuotaikingas animacinis filmukas, kupinas gražių personažų išsiskiria iš animacinių filmų gausos – jame nagrinėjamos gamtosaugos problemos, vyrauja švelnus europietiškas humoras,  o paties filmo negadina net vietomis nuspėjami siužeto vingiai.

26/11/2015 05:21:43 am

s

Reply
oskaras
15/9/2016 07:15:11 am

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1