Picture
www.movies.com
Romantinė, fantastinė drama

Režisierius: Goran Dukic

Šalis: JAV, Anglija

Trukmė: 88 min

   
Istorija paprasta. Zia (vaidina akt. Patrick Fugit) nusivilia gyvenimu, tad nutaria nusižudyti. Deja, ten, kur po mirties patenka savižudžiai, viskas yra lygiai taip pat kaip ir Žemėje, tik... dar blogiau ir nuobodžiau. Čia taip pat egzistuoja rutina, bjaurūs kaimynai, neturėjimas ką veikti. Čia reikia dirbti ir gyventi, jeigu taip galima išsireikšti. Savižudžiai mielai dalinasi pasakojimais apie savo išbandytus nusižudymo būdus, tačiau beveik niekada nesišypso. Didžiausia pramoga yra sėdėti apšnerkštame bare ir spėlioti kuris iš čia esančių užduso nuo dujų, kuris pjovėsi venas ar šoko nuo tilto. Matyt, jei Zia būtų žinojęs kaip čia viskas surėdyta, būtų elgęsis kitaip.

Picture
Kaip bebūtų nuobodu pomirtiniame pasaulyje, net ir čia nuotaiką praskaidrina draugai. Vienas jų, tipiškas stereotipinis rusas Eugene (vaidina akt. Shea Whigham), vairuojantis automobilį, kurio salone egzistuoja tikrų tikriausia juodoji skylė. 

Įsidarbinęs picerijoje ir gyvenantis dar nuobodesnį gyvenimą nei žemėje, Zia sužino, jog jo mylima mergina taip pat čia ir nusprendžia leistis ieškoti savo žemiškosios meilės. Į pagalbą jam skuba ištikimasis draugas Eugene, o kelionėje jų laukia daugybė netikėtumų ir naujų draugų – apsimetėlis Mesijas, Angelas, ieškantis pabėgusio šuns, dainuojanti eskimė, pavergusi Eugene širdį bei mergina, tvirtinanti, jog čia pateko per klaidą.

Picture
Šypseną kelianti juosta,  kuoktelėję jos veikėjai, pomirtinio pasaulio interpretacijos ir draugų bei meilės temos, prikausto dėmesį ir jau po kelių minučių juostos peržiūros supranti, jog laukia neeilinė kino juosta - juokinga, kiek dramatiška, romantiška, kupina juodojo humoro intarpų. Kino filmas, prie kurio smagu grįžti dar kartą.

Leave a Reply.


UA-35502470-1