Picture
Viena didžiausių kino filmų platintojų Baltijos šalyse „ACME Film“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su garsiąja JAV kino studija „DreamWorks Studios“, vienas kurios įkūrėjų ir vadovų yra pats Stevenas Spielbergas, ir nuo šiol platins šios kompanijos filmus Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Pirmuosius „DreamWorks“ filmus „ACME Film“ į Lietuvą atgabens jau šį rudenį. Tai – Keno Scotto komedija „Delivery Man“ apie netikėtą spermos donoro „karjeros posūkį“, kurioje pasirodys šmaiktusis Vince‘as Vaughnas, bei drama apie pasaulį sudrebinusią tarptautinę organizaciją „WikiLeaks“ – „The Fifth State“.

2014-ųjų vasarį būtent „ACME Film“ Lietuvos žiūrovams suteiks galimybę pamatyti vieną laukiamiausių visų laikų veiksmo filmų – „Need for Speed“. Šis įtemptas veiksmo trileris yra pastatytas pagal visame pasaulyje populiarią kompanijos „Electronic Arts“ to paties pavadinimo lenktynių vaizdo žaidimų seriją. Beje, neseniai pasirodė žinia, kad įspūdingiausių automobilių ir kraują stingdančių nelegalių varžybų nestokosiančiame filme „Need for Speed“ pasirodys neprilygstamasis aktorius Michaelas Keatonas. Filmo aktorių gretose jau taip pat įrašyti Aaronas Paulas, Dominicas Cooperis, Kid Cudi, Ramonas Rodriguezas ir daugybė kitų.

Picture
Apie kompaniją „DreamWorks Studios“

„DreamWorks Studios“ yra kino kompanija suformuota 2009-aisiais. Jai vadovauja kino kūrėjas S.Spielbergas ir Stacey Snider kartu su partneriais „The Reliance Anil Dhirubhai Ambani Group“. Vienas naujausių  „DreamWorks Studios“ filmų – „Linkolnas“, kuriame suvaidino Danielis Day-Lewisas, Sally Field ir Tommy Lee Jonesas. Ši juosta jau surinko per 160 mln. JAV dolerių ir buvo nominuota net dvylikai „Oskarų“ – tarp kurių ir prestižiniai Geriausio metų filmo bei Geriausio režisieriaus.

„ACME Film“ sutartis su „DreamWorks Studios“ buvo pasirašyta bendradarbiaujant kompanijai „Mister Smith Entertainment“, kuri garsiausioms kino studijoms ieško geriausiai vertinamų partnerių ir platintojų Europoje, Afrikoje bei Vidurio Rytų šalyse.

Nuo 1999-ųjų gyvuojanti filmų platintoja „ACME Film“ turi išskirtines teises Baltijos šalių kino teatruose platinti „Warner Brothers“ filmus, taip pat išskirtines teises Lietuvos bei Estijos kino teatruose platinti „Sony Pictures“ filmus, bendradarbiauja su tokiais garsiais partneriais kaip „Summit Entertainment“, „Lakeshore International“, „Studiocanal“, „Lionsgate" ir daugeliu kitų.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1