Picture
Paprastai žmonės pinigus investuoja įsigydami tauriųjų metalų, vertybinių popierių ar nekilnojamojo turto, o žurnalistas Benjaminas Mee už visas savo gyvenimo santaupas nusipirko zoologijos sodą. 

„Mes nusipirkom zoologijos sodą“ – tai tikra istorija. Dar 1968 metais pietvakarių Anglijoje egzotiškų gyvūnų žvėryną, pavadintą „Dartmoor Wildlife Park“, įkūrė Ellisas Daw. Praėjus 38 metams, 2006m. balandį, dėl finansinių nesklandumų žvėryną teko uždaryti. Tų pačių metų rugpjūtį už 1,1 mln. svarų sterlingų apleistą zoologijos sodą nusipirko žurnalistas, dviejų vaikų tėvas Benjaminas Mee. Jis tai padarė po netikėtos žmonos mirties, supratęs, kad vienintelis būdas išvaduoti vaikus ir save nuo slegiančių minčių apie artimo žmogaus netektį – iš esmės pakeisti savo gyvenimą.

Negailėdamas savo jėgų, palaikomas motinos, brolio ir kaimynų Benjaminas Mee atkūrė nušiurusį ir merdintį žvėryną su daugiau nei 200 įvairiausių gyvūnų – 2007 metų liepą atsinaujinęs „Dartmoor Wildlife Park“ vėl atvėrė duris publikai. Apie žurnalisto atkaklumą BBC ir „Nat Geo Wild“ televizijos sukūrė dokumentinius filmus, ne mažesnio publikos susidomėjo sulaukė ir paties Benjamino Mee parašyta knyga apie savo naują gyvenimą su gyvūnais. 

Picture
Remiantis šia knyga ir sukurta romantinė drama „Mes nusipirkom zoologijos sodą“. Jos režisierius ir scenarijaus autorius – Cameronas Crowe, pagarsėjęs tokiomis emocingomis juostomis kaip „Džeris Magvairas“, „Vanilinis dangus“ ir „Elizabettaunas“. Pasak jo, „Mes nusipirkom zoologijos sodą“ – tai istorija ne tiek apie gyvūnus, kiek apie paprastus dalykus, kurie keičia gyvenimą.


Picture
Pagrindinius vaidmenis dramoje atliko Holivudo žvaigždės Mattas Damonas ir Scarlett Johansson. Abu aktoriai džiaugėsi galimybe padirbėti su Cameronu Crowe. „Iš jo rankų gavęs filmo scenarijų, supratau, jog tai – šansas, kurio negalima praleisti, jeigu noriu dirbti su Cameronu Crowe. Juolab režisierius pasiūlė nepaprastą istoriją. Ji pasakoja apie ryžtingą vyrą, kuris dėl savo vaikų laimės daro viską, ką gali, bet kažkurią akimirką supranta, kad netgi to nepakanka. Ir tada jis nusiperka zoologijos sodą”, ­ – per filmo premjerą Niujorke sakė aktorius M.Damonas.

Kolegai pritarė ir aktorė S.Johansson: „Tai buvo nepaprasta patirtis. Niekada nemaniau, kad man teks maitinti grifus, rūpintis zebrais ir kupranugariais, valyti arklides ar keistis juokeliais su beždžionėlėmis. Nepatikėsit – jos turi humoro jausmą!,“ – juokėsi S.Johansson.

Picture
Publikos bei kritikų visame pasaulyje puikiai įvertinta šilta, saulėta, vienu kartu šypseną ir ašarą spaudžianti romantinė drama „Mes nusipirkom zoologijos sodą“ Lietuvos kino teatruose startuoja kovo 20-24 d. COSMO VIP PREMJERŲ metu. Čia staigmenos laukia tų, kurie į šį COSMOPOLITAN VIP seansą ateis apsirengę zoologijos sodo gyvūnų kostiumais arba bent jau užsidėję gyvūnų kaukes. O specialios dovanos bus įteiktos tiems, kurie atsineš po didžiausią žaislinį meškiną.

Bilietai į COSMO VIP PREMJEROS filmą „Mes nusipirkom zoologijos sodą“ parduodami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio kino centrų „Forum Cinemas“, Marijampolės „Spindulio“ ir Alytaus „Dainavos“ kino teatruose.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1