Picture
Vienas geriausių visų laikų veiksmo filmų – taip buvo įvertinta praėjusiais metais kino ekranuose pasirodžiusi Holivudo aktoriaus ir režisierius Sylvesterio Stallone juosta “Nesunaikinami”. Juostoje pasirodė populiariausios kovinių filmų žvaigždės: Sylvesteris Stallone, Jasonas Stathamas, Bruce’as Willisas, Mickey Rourke’as, Jetas Li, Arnoldas Schwarzeneggeris ir kiti. 

Kino gerbėjai nekantraudami ėmė laukti žinių apie filmo tęsinį. Pasirodžius pranešimams, kad tikrai bus kuriamas „Nesunaikinamų” tęsinys, kino forumuose užvirė diskusijos, kas turėtų būti naujasis Nesunaikinamas, su kokia nauja užduotimi turėtų susidoroti būrys superžvaigždžių.  

Picture
Nors yra paskelbta, kad „Nesunaikinami II“ pasirodys kitų metų rugpjūčio mėnesį, gerbėjai nebeturi kantrybės sulaukti oficialios premjeros, todėl ėmė internete dalintis visa įmanoma informacija apie filmą. Jau veikia kelios gerbėjų svetainės, o neseniai pasirodė ir filmo „Nesunaikinami II“ plakatas. Tiesa, filmo prodiuseriai netrukus išplatino pranešimą, kad šis plakatas yra klastotė.

Filmo kūrėjų nuomone, šis suklastotas plakatas kenkia “Nesunaikinamų” prekės ženklui, nes virš 100 milijonų dolerių kainuojančiame būsimajame filme žadama dvigubai daugiau veiksmo, o plakato idėja to neatspindi. Be to, plakate nėra naujų filmo žvaigždžių, kurių pavardės iki šiol slepiamos. Sklando gandai, kad filme „Nesunaikinami II“ gali pasirodyti Johnas Travolta ir Nicolas Cage‘as.

Picture
Garsūs aktoriai – Vienas Dieselis, Antonio Banderasas, Tayloras Lautneris – visi buvo vadinami naujausiais Nesunaikinamais.

Iš naujųjų veiksmo filmo žvaigždžių kol kas patvirtintas tik Jeanas Claude‘as Van Damme‘as – filme jis vaidina blogą herojų ir susikaus akis į akį su Sylvesteriu Stallone. Kino gerbėjai jau dabar šią dvikovą vadina būsimaja veiksmo filmų klasika. 

„Tai dvikova, kurios veiksmo filmų gerbėjai laukė labai ilgai “, – pareiškė Sylvesteris Stallone.

Picture
Prieš gerą dešimtmetį šiedu aktoriai tapo nesutaikomais priešais. Jie šaipėsi vienas iš kito ir tvirtino, kad mielai išspardytų vienas kitam užpakalį. Tuomet viskas baigėsi tuo, kad abu aktoriai susitarė kada nors filmavimo aikštelėje išsiaiškinti santykius ir susikauti iš tikrųjų.

Ir štai, prabėgus dešimtmečiui, toks filmas atsirado.

Tai ne vienintelė staigmena – kalbama, kad filme pasirodys ir kol kas neįvardijama pomuzikos žvaigždė. Buvo spėjama, kad tai – dainininkas Justinas Bieberis ir kad filme jis vaidins S.Stallone veikėjo sūnų. Bet ši informacija buvo paneigta. Filmo kūrėjai pareiškė, kad visas juostoje vaidinusių žvaigždžių pavardes žiūrovai sužinos tik pasaulinės premjeros dieną – rugpjūčio 17-ą. 

Siūlome pasižiūrėti gerbėjų sukurtus plakatus.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1