Picture
Sophia Loren, Claudia Cardinale, Gina Lollobrigida, Monica Belluci – tai italų kino deivės, kurių grožiui iki šiol tebesilenkia pasaulis. O pastaruoju metu užkariauti pasaulį veržiasi nauja juodaplaukė ugningų akių italų gražuolė – 35 metų Violante Placido.

Kur mums jau girdėta ši pavardė? Taip, žavioji Violante – žymaus italų aktoriaus ir režisieriaus Michele Placido, kurį TV žiūrovai prisimena iš populiaraus kriminalinio serialo „Aštunkojis“ ir aktorės Simonettos Stefanelli duktė. Gimusi menininkų šeimoje Violante jau vaikystėje pasižadėjo tapti aktore ir užkariauti Holivudą.

Mergina kino karjerą pradėjo 1993 metais, suvaidinusi kartu su tėvu filme „Keturi geri berniukai“.

Picture
Gimtinėje sparčiai išpopuliarėjusi (ji vaidina kino filmuose, veda televizijos laidas, dainuoja scenoje) Violante Placido Holivudo kino kūrėjų dėmesį atkreipė 2010 metais, nusifilmavusi šalia vieno geidžiamiausių aktorių pasaulyje - George‘o Clooney trileryje „Amerikietis“.

Pasiūlymų ilgai laukti neteko. Ir Violante Placido pasirinko – fantastinį veiksmo trilerį „Tamsos baikeris: keršto demonas“. Ji suvaidino rumunų kilmės moterį Nadją, kurios sūnų nori pagrobti šėtonas. Narsi moteris pasiryžusi stoti į žūtbūtinę kovą su pragaro jėgomis.

„Aktorės profesijoje man patinka ieškoti ir atrasti. Šis vaidmuo suintrigavo, man patinka vaidinti stiprų personažą. Moterį, kuri yra stipri ir drąsi. Man teko atlikti ir fantastišką kaskadinį triuką. Tai už mane galėjo padaryti kaskadininkas, bet aš nusprendžiau, kad būtų šaunu padaryti tai pačiai. Tokia jau esu – man patinka veiksmas, patinka išnaudoti savo fizinius duomenis, savo kūną, tai dalis manęs“, – pasakojo aktorė.

Bet aktorė neslepia, kad darbas fantastiniame veiksmo trileryje buvo rimtas profesinis iššūkis.

Picture
„Tai tarsi pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Man dar neteko to patirti, nes Italijoje niekas nekuria tokių filmų. Žaviuosi tuo darbu, nes tai buvo kitokia profesinė patirtis. Vaidinau beveik be dialogų, todėl tai buvo savotiška intymi vaidyba. Kartą net paklausiau režisieriaus Briano Tayloro, gal turėčiau ilgiau pasigilinti į vaidmenį, o jis man atsakė: „Viskas vyks labai greitai, pamatysi“. Ir tuomet įsijaučiau į šį veržlų darbo ritmą. Filmas sukuria tokią intensyvią atmosferą, kad net užverda kraujas“, – šypsodamasi prisiminė aktorė.


Vienas iš filmo režisierių, Brianas Tayloras kartą apie Violante Placido pasakė: jai tinka ginklai. Todėl patrakėliai filmo „Tamsos baikeris: keršto demonas“ režisieriai ginklų sandėlyje Violantei surado patį didžiausią ginklą.

Picture
„Pamaniau, na, gerai, pamėginsiu. Ir tuomet pasakiau: o, taip!“ – juokėsi temperamentingoji gražuolė.

Kylančią italų kino žvaigždę, kuriai tinka ginklai, galite pamatyti visuose šalies kino teatruose, kur nuo praėjusio savaitgalio rodomas įspūdingas veiksmo ir kaskadinių triukų filmas „Tamsos baikeris: keršto demonas 3D“.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1