Picture
Pasiruoškite paganyti akis – pagaliau pasirodė pirmasis vieno laukiamiausių 2012 metų veiksmo filmų „Nesunaikinami 2“ (The Expendables 2) anonsas.

Neįveikiamų vyrų kompanija vėl kartu ir, kaip matyti iš anonso, iš širdies mėgaujasi savo darbu populiaraus veiksmo filmo tęsinyje.

Virš 100 milijonų dolerių kainavęs filmas pasirodys kitų metų vasarą ir, kaip žada jo kūrėjai, sudrebins kino teatrus tarsi atominė bomba.

Dvigubai daugiau veiksmo, dvigubai daugiau kovų, dvigubai daugiau superžvaigždžių! Veiksmo filmų veteranai Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce‘as Willisas, Jeanas Claude‘as Van Damme‘as demonstruoja puikią kovinę formą. O šalia jų – jaunosios kartos veiksmo filmų pažibos – Jasonas Stathamas, Liamas Hemsworthas ir kiti. Bus karšta!

Picture
Šį kartą Nesunaikinamų vyrų užduotis bus asmeninio pobūdžio.

Barnis (Sylvesteris Stallone) ir jo kompanija vėl susiburia, kad atliktų, jų manymu, eilinę užduotį. Tačiau lengvas darbas pasirodo esąs spąstai ir kai vienas komandos narys žiauriai nužudomas, Nesunaikinami vyrai vyksta į priešo teritoriją atkeršyti.

Paaiškėja, kad vyramas teks kariauti prieš visą šalį. Nors priešas disponuoja net masinio naikinimo ginklu – tokiu kiekiu perdirbto plutonio, kurio pakaktų apversti pasaulį aukštyn kojomis, Barnio komanda drąsiai stoja į kovą, nes jie nebijo nieko, nes jie – Nesunaikinami.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1