Picture
Prieš tokį gamtos stichijų šėlsmą nebuvo įmanoma atsilaikyti – praėjusį savaitgalį šalyje debiutavęs Holivudo filmas „Sniegynų įkaitai“ (The Grey) nubloškė kelias savaites užtikrintai lyderiavusį lietuvišką filmą  „Miegančių drugelių tvirtovę“ ir užkopė į populiariausių savaitgalio juostų viršūnę.

Prieš savaitę pavergęs JAV kino gerbėjus, filmas nepaliko abejingų ir Lietuvos žiūrovų, kurie, nepaisydami šalto oro, atėjo į kino teatrus pažiūrėti dar atšiauresnės žiemos siautulio.
   
Juosta pasakoja apie lėktuvo katastrofą patyrusio ir atšiauriuose Aliaskos sniegynuose atsidūrusio žmonių būrelio kovą už gyvenimą. Jie turi vos kelias dienas pasiekti už šimtų kilometrų esančią gyvenamąją vietovę, kitaip gresia žūtis. Žmonės neturi nei ryšio su pasauliu, nei maisto, o siaučiant pūgai galimybė išgyventi atrodo mažai reali. Be to, žmones ima persekioti plėšrių vilkų gauja.


Picture
„Sniegynų įkaitai” – tai ir trileris, ir veiksmo, ir specialiųjų efektų filmas – juostos kūrėjai peržengė išgyvenimo dramos žanro ribas ir sukūrė nepakartojamą reginį, kuriam neįmanoma atsispirti.  
      Lietuvos kino teatrų savaitgalio Top 3 (Vasario 3-5 d.):
   1. „Sniegynų įkaitai“ (The Grey) – 64,396 lt.
   2. „Batuotas katinas Pūkis“ (Puss in Boots) – 40,243 lt.
   3. „Miegančių drugelių tvirtovė“ – 38,495 lt.

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1