Picture
Jau rytoj prasidėsiantis 18-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ parengė ypatingą dovaną festivalio gerbėjams. Atidarymo dieną, kovo 14-ąją, bilietus į net trejų rūšių filmus bus galima kino teatruose įsigyti gerokai pigiau. Festivalis „Kino pavasaris“ turi dar vieną staigmeną žiūrovams. Atidarymo filmą rytoj pirmieji pamatys ne tik festivalio svečiai, bet ir gerbėjai – filmo „Kvartetas“ seansai vyks vienas po kito.

„Nekantraujame pasidalyti džiaugsmu ir visų metų darbo vaisiais – parodyti gausią ir turtingą puikių filmų festivalio programą. O kad su mumis galėtų džiaugtis kiekvienas, mylintis kiną ir „Kino pavasarį“, dovanojame ne tik galimybę išvysti atidarymo filmą tą patį vakarą visiems, bet ir šventinę akciją. Kviečiu nepraleisti šios progos ir iki pasimatymo kine jau rytoj,“ - džiaugiasi festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė. 

Šventinė akcija rytoj, kovo 14-ąją, galios tik kino teatrų kasose. Šią dieną bilietai į kino legendos, režisieriaus Jeano-Luco Godardo juostas ir trumpametražius filmus (išskyrus trumpametražių naktį) kainuos tik po 10 litų, įspūdingi 3D filmų seansai – tik po 12 litų. 

Picture
Be to, rytoj vakare, prieš iškilmingą „Kino pavasario“ atidarymo šventę, jau bus galima pamatyti net 14 festivalio filmų, 7-iose kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ salėse.

Festivalį atidarys „Oskarų“ laureato naujausias kūrinys

Vilniaus tarptautinio kino festivalio iškilmingam atidarymui pasirinktas debiutinis dviejų „Oskarų“ nugalėtojo ir penkis kartus šiam apdovanojimui nominuoto aktoriaus Dustino Hoffmano filmas „Kvartetas“ („Quartet“). Muzikalios komedijos apie keturis senstelėjusius operos solistus premjera vyko Toronto kino festivalyje, o San Sebastiano kino festivalis pasirinko šią juostą uždarymo ceremonijai.

Garbingo amžiaus sulaukęs režisierius į filmą sukvietė tikrą kino industrijos žvaigždyną. „Auksiniam gaubliui“ nominuotoje kino juostoje nusifilmavo Maggie Smith, Tomas Courtenay, Billy Connolly, Michaelis Gambonas ir Pauline Collins. Be karjeros viršūnę jau pasiekusių aktorių filmavimo aikštelėje taip pat dirbo ir tikri operos solistai bei į pensiją išėję muzikantai, kurie  visuomenei tampa tarsi nematomais, nors dar neseniai buvo aukščiausio lygio žvaigždės.

Pasaulinio garso aktorių bendrą darbą ir D.Hoffmano režisūrinį debiutą galėsite įvertinti jau rytoj, kovo 14-ąją, kai bus iškilmingai atidarytas Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Daugiau informacijos apie festivalio filmus rasite: http://www.kinopavasaris.lt/filmai
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1