Picture
Panašu, kad Holivudo gražuolė, aktorė Olivia Wilde išgyvena savo aukso amžių. Nusifilmavusi trileryje „Trys įtemptos dienos“ (orig. „The Next Three Days“, 2010) bei fantastinėje juostoje „Tronas: palikimas“ (orig. „Tron: Legacy“, 2010) moteris nemiega ant laurų ir aktyviai stiprina savo karjeros pamatus. 2011-aisiais aktorę išvysime net dviejuose juostose – vesterne „Kaubojai ir ateiviai“ (orig. „Cowboys and Aliens“) bei komedijoje „Draugo kailyje“ (orig. „The Change-Up“), kurioje ji atliks pagrindinį moters vaidmenį.

Kiekvieno filmo, kuriame filmuojasi O.Wilde, pasirodymas žiniasklaidoje iššaukia aibes diskusijų dėl netipiško moters grožio, o vyrų akys neabejotinai nepraslysta pro apsinuoginusią gražuolę. Pikantiškas scenas, kuriose galima bus išvysti itin menkai apsirengusią aktorę išvysime tiek „Kaubojuose ir ateiviuose“, tiek „Draugo kailyje“.

Picture
Pati moteris apie drabužių nusimetimą prieš kamerą pasakoja, jog tai jos neglumina ir apsinuoginimą ji laiko savo darbo dalimi. Akivaizdu, jog 27-erių moterį sunku būtų pavadinti drovia. Ryški, savimi pasitinkinti Olivia per savo karjerą matė ir šilto ir šalto, niekuomet nesidrovėjo nuogybių ir nebijojo kandžiai atsikirsti žurnalistams. Garsiajame „Daktare Hause“ (orig. „House M.D.“) jau penktą sezoną įkūnijant gydytoją Remi Hadley ir nusifilmavus daugiau kaip dešimtyje pilnametražių juostų, moters darbo kalendorius Holivude užpildytas iki pat 2013-ųjų.

Nuolat linksniuojamas aktorės grožis, užtikrina jai vietą gražiausių, seksualiausių ir geidžiamiausių planetos moterų topuose. O.Wilde myli PETA organizacijos atstovai ir vadina ją žaviausia vegetare, dėl jos alpsta minios gerbėjų, o režisieriai vienas po kito negaili liaupsių talentingai moteriai. Panašu, jog išmušė ilgai laukta moters šlovės valanda, o jos karjeros vingiai tik dar kartą patvirtina tiesą, jog sėkmę lemia ne tik talentas, pasirodymas laiku ir vietoje, tačiau ir asmeninės žmogaus savybės, profesionalumas bei pagarba aplinkiniams.

Picture
„Kaubojų ir ateivių“ veiksmas vystosi 1863-aisiais, Arizonoje. Į nedidelį miestelį atklysta vyras (akt. Daniel Craig), paradęs atmintį. Miestelėnai, gyvenantys kone totalitarinio režimo sąlygomis ir į gatvę išeinantys tik pulkininko Dolarhaido (akt. Harrison Ford) leidimu, visai nesidžiaugia išvydę paklydėlį. Tačiau netrukus išaiškėja keisto gyventojų elgesio priežastys – danguje periodiškai pasirodo neaiškios būtybės, puolančios miestelį ir pasiimančios bei griaunančios viską ką širdis geidžia. Nepažįstamasis junta atgaunąs atmintį ir netrukus suvokia, jog jis – vienintelė miestelėnų viltis būti išgelbėtiems.

Kino standartus laužantis vesternas ir žavingoji Olivia Wilde Lietuvos kino ekranuose ekrane jau nuo rugpjūčio 12 dienos.

Informacija ir nuotraukos www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1