Picture
Talentingoji aktorė Scarlett Johansson kitąmet ne tik filmuosis Tomo Hoperio režisuotame miuzikle „Vargdieniai“ (orig. „Les Misérables“), tačiau ir režisuos savo pirmąjį filmą. Režisūriniam debiutui moteris pasirinko žymaus amerikiečių rašytojo ir žurnalisto, „Pusryčių pas Tifanę“ autoriaus Trumano Capote pirmąją novelę „Summer Crossing“, kurios centre – pasiturinti aukštuomenės dama, užmezganti romaną su automobilių stovėjimo aikštelės tarnautoju.

Noras ekranizuoti rimtą ir visuotinai pripažintą kūrinį rodo režisūrines S.Johansson, kurią itin palaiko Literatūrinis Trumano Capote fondas bei jo atstovas Alanas Schwartzas, ambicijas. Skelbiama, jog filmo scenarijų kuria žinoma dramaturgė Tristine Skyler, o projektą prodiusuos Oskaro laureatas Barry Spikings.

Picture
Woody Alleno mūza S.Johansson į režisierės kėdę sės nebe pirmą kartą. 2009-aisiais moteris sukūrė trumpametražį filmą „Vagabond bateliai“ (orig. „These Vagabond Shoes“), turėjusį tapti viena iš filmo „Niujorke, aš tave myliu“ (orig. „New York, I Love You“, 2009) sudėtinių dalių. Deja, į galutinę filmo versiją moters režisuota atkarpa nepateko, tačiau filmo DVD diske pateikiama kaip oficialus filmo priedas. S.Johansson vis dažniau užsimena norinti „nusiplėšti“ jai klijuojamą sekso simbolio etiketę ir užsiimti nepriklausomais kino projektais.

Šiuo metu moteris dalyvauja naujausio savo filmo, komiškos dramos „Mes nusipirkome zoologijos sodą“ (orig. „We Bought a Zoo“, 2011) reklaminėje kampanijoje. Spalvingame filme S.Johansson atlieka vieną pagrindinių vaidmenų ir įkūnija žavią zoologijos sodo prižiūrėtoją.

Picture
„Mes nusipirkome zoologijos sodą“ – tikrais įvykiais paremta istorija, kurios įvykių centre – Bendžaminas Mi (akt. Matt Damon), visas savo santaupas paaukojęs merdėjančio zoologijos sodo atgaivinimui. Į Bendžamino kasdienybę įsiveržia aibė neklusnių gyvūnų, keisti zoologijos sodo darbuotojai ir varginantis pasiruošimas atkurto zoologijos sodo atidarymui.

Šiltame, gerumą, žmogiškus santykius ir šeimos vertybes aukštinančiame filme vaidins ir jaunėlė Dakotos Fanning sesuo Elle Fanning, taip pat aktoriai Colinas Fordas ir Thomas Haden Church. Ši komiška drama Lietuvos kino ekranus pasieks kovo 23 dieną.

Forum Cinemas informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1