Picture
Pagrindinio piktadario Lokio vaidmenį filme „Toras 2. Tamsos pasaulis“ (angl. „Thor The Dark World“) atliekantis aktorius Tomas Hiddlestonas kartu su filmavimo komanda aktyviai keliauja po pasaulį, reklamuodamas savo naująjį filmą. Šią savaitę, lydimas filmo prodiuserio Kevino Feige, vyras lankėsi Pietų Korėjos sostinėje Seule, kur gerbėjams surengė tikrų tikriausią šou!

Gausiai gerbėjų miniai aktorius noriai dalino autografus ir mielai fotografavosi, o žurnalistų paklaustas apie svarbiausią savo kūno vietą susirinkusiuosius nustebino atsakydamas, jog tai yra jo pėdos! „Nes be jų negalėčiau šokti“, - nedaugeliui žinomą pomėgį šokiams atskleidė T. Hiddlestonas. Scenoje su žiniasklaida bendravęs vyras ryžosi ne žodžiais, o darbais pademonstruoti savo aistrą ir šokio sugebėjimus - aktoriaus gerbėjų minia kone pašėlo, kuomet vyras ugningai trypė scenoje skambant šokių muzikai. Internetą jau netrukus užliejo susižavėjimo kupini gerbėjų komentarai, T. Hiddlestoną kaip mat pakrikštiję „šokių mašina“.

Picture
Nustėrę ir kartu šokę gerbėjai netrukus buvo priversti nustebti dar sykį, mat tą vakarą T. Hiddlestonas, regis, nusprendė pademonstruoti visą savo talentų puokštę, užtraukdamas Michaelo Jacksono dainą „Man In The Mirror“ bei pelnydamas dar daugiau publikos simpatijų.

Reklamuodamas filmą „Toras 2. Tamsos pasaulis“ aktorius šiuo metu yra apkeliavęs vos kelias šalis, tad jo vizito laukiantys gerbėjai tikisi sulauksiantys ir daugiau  netikėtumų bei pamatysiantys garsiuosius vyro šokio žingsnelius.

Lapkričio 15-ąją kinuose startuosiantis filmas „Toras 2. Tamsos pasaulis“ žiūrovus nukels į Asgardą, kuriame Lokis (akt. Tom Hiddleston) ir jo brolis Toras (akt. Chris Hemsworth) privalės stoti į kovą, siekdami apginti Žemę ir Devynias Karalystes nuo jiems gresiančio mirtino pavojaus, galinčio amžiams sunaikinti Žmoniją. Tačiau, ar nesutaikomais priešais esantys broliai sugebės darniai siekti bendro tikslo?..

Parengė Amelija LučinskaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1