Picture
Naujausia kino studijos „DreamWorks“ animacinė komedija „Krudžiai“ sužavėjo visame pasaulyje populiarių žaidimų „Angry Birds“ kūrėjus. Suomių kompanija „Rovio Entertainment“ išleido naują vaizdo žaidimą – „The Croods“, kurį jau šiandien gali išmėginti visi norintys. Įmonė neabejoja, kad jį begalo pamėgs tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Spalvinga ir pamokanti istorija pasakoja apie akmens amžiuje gyvenančią šeimą, kurios ramų gyvenimą sujaukia žemės drebėjimas. Stovėdami prie gimtosios olos griuvėsių, Krudžiai suvokia, kad teks ieškoti naujų namų. Taip prasideda atradimų kupina kelionė, kurią galės patirti ir filmuko žiūrovai, ir žaidėjai. Pastariesiems kartu su herojais reikės medžioti, rinkti maistą ir užkariauti naujas teritorijas. Taip pat susidurti su įspūdingai atrodančiais, fantastiniais sutvėrimais. Žaidimo kūrėjai prasitarė, kad juos sumanė įkvėpti filmuko iliustratorių ir dailininkų sukurtų personažų.

Picture
Ne veltui animacinės komedijos „Krudžiai“ scenarijus kurtas ir herojai tobulinti net aštuonerius metus. Kaip sakė vienas filmuko režisierių, iliustratorius Chrisas Sandersas: „Visą šį ilgą laiką tikėjome, kad galime sukurti unikalią, linksmą, o kartu ir jautrią bei išmintingą istoriją. Kai atrodydavo, kad padaryti taip, kaip norime, neįmanoma, tuomet imdavau piešti. Žinau, kad kai kurių sumanymų įgyvendinti gali ir nepavykti dėl įvairiausių kliūčių, tačiau nupiešti galima viską, kas tik gimsta vaizduotėje. Būtent todėl taip mėgstu savo darbą“.

Nuotaikingą animacinį filmą visai šeimai „Krudžiai“ Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau nuo kovo 22 dienos. Filmas dubliuotas lietuviškai ir bus rodomas 3D bei įprastu formatu.

Daugiau apie filmą: www.DuKine.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1