Picture
Garsusis „Ledynmetis“ (orig. „Ice Age“), į savo gerbėjų gretas priviliojęs milijonus žmonių visame pasaulyje, o Lietuvoje tapęs antruoju visų laikų žiūrimiausiu filmu, jau ketvirtą kartą kartą su trenksmu grįžta į ekranus.

„Ledynmetis“ – bene vienintelis animacinis filmas, kurio kiekviena dalis pasirodo esanti sėkmingesnė už prieš tai buvusias. Po pirmojo filmo, dienos šviesą išvydusio dar 2002-aisiais, „Ledynmečio“ pajamos viršijo 383 milijonus dolerių. Antrasis filmas, pasirodęs 2006m., surinko beveik dvigubai daugiau pajamų – 652 milijonus dolerių. Trečioji dalis, į kino sales atkeliavusi 2009-aisiais viršijo visus lūkesčius ir pranoko savo pirmtakes rekordine, net 888 milijonų dolerių suma bei įsitaisė pasauliniame pelningiausių visų laikų filmų sąrašo 18-oje pozicijoje. Po tokios akinančios sėkmės žiūrovai su nekantrumu laukia ketvirtojo animacinio filmo „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“ (orig. „Ice Age 4: Continental Drift“, 2012), o filmo kūrėjai intriguoja ir šįkart žada dar daugiau.

Ketvirtojo filmo vairą perims režisierius Steve Martino ir Mike Thurmeieris, kartu su Carlosu Saldanha režisavęs trečiąją „Ledynmečio“ dalį. St.Martino ir M.Thurmeieris kartu kūrė animacinį filmą „Hortonas“ (orig. „Horton Hears a Who!“, 2008). Ir nors abu vyrai režisieriaus kėdėje dar tik apšyla kojas ir į didįjį ekraną išleidžia pirmąjį rimtą savo kūdikį, smagios ketvirtojo „Ledynmečio“ filmo ištraukos žada linksmą ir nepamirštamą reginį, kuriame voveriukas Skretas ir vėl vaikysis savo išsvajotąją gilę.

Ateinančių metų liepos 6d. pasirodysiančiame „Ledynmetyje“ išgirsime garsiausias Holivudo žvaigždes – šie žmonės dar kartą (o kai kurie jų kolegos – dar tik pirmą kartą) paskolino savo balsus pagrindiniams herojams. Mamutas Menis ir vėl prabils Ray Romano, o jo draugė Elė – Queen Latifah balsais. Tinginį Sidą ketvirtąkart garsins John Leguizamo, o aštriadantį tigrą Diego – Denis Leary. Atsiradus naujiems herojams, savo balsus jiems dovanos dainininkė Jennifer Lopez, aktorius Jeremy Renner, komikas Aziz Ansari, Emi premijos laureatė Wanda Sykes, aktorė Keke Palmer ir ekstravagantiškoji dainininkė Nicki Minaj.

Šis animacinis filmas, kaip ir jo pirmtakai, bus įgarsintas lietuviškai – idant ir patys mažiausi žiūrovai suprastų, kaip teisingai Menis vėl auklėja Sidą, o šis, eilinį kartą, nepaklūsta savo išmintingam (ir, Sido galva, kiek nuobodžiam) draugui.

Ketvirtojoje „Ledynmečio“ dalyje pašėlusi voverė Skretas ir vėl vaikosi savo išsvajotą ąžuolo gilę. Deja, lenktynės baigiasi ne taip jau laimingai ir voveriukas tampa pasaulinio kataklizmo kaltininku. Skreto dėka susiformuoja žemynai, o gyvūnai privalo prisitaikyti prie pakitusių gyvenimo sąlygų.

Mamutas Menis, tigras Diego, tinginys Sidas, atsiduria vandenyno vidury, atskirti nuo savo draugų. Plūduriuodami ant atskilusios ledo lyties draugai privalo rasti kelią namo, todėl leidžiasi į pavojingą ir nuotykių kupiną kelionę.

„Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“ juostos kūrėjai į pagalbą pasitelkė visas moderniąsias technologijas, tad „Ledynmečio“ herojai prabils lietuviškai ir bus rodomi 3D formatu.
Nuotraukos ir informacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1