Picture
Rytoj, kovo 14 dieną, Vilniuje vyks antroji studentams skirta „Jauskis savas“ kino diena, kurios metu studentai turės galimybę susipažinti su geriausiu lietuvišku filmu Europos šalių kino forume „Scanorama“ pripažintu Andriaus Blaževičiaus darbu „Dešimt priežasčių“. Jį filmuojant dar studentu buvęs pagrindinio vaidmens atlikėjas Marius Repšys prisipažįsta svajojantis apie darbą pilno metro filme.

„Dešimt priežasčių“ – tai  filmas apie dviejų jaunų žmonių santykius, pavydą ir meilę. Man, kaip ir pagrindiniam filmo herojui Vytui, būdingas uždaras būdas, tačiau nesu į jį panašus – viską filme reikėjo sukurti savaip, bet tai nebuvo sunku. Priešingai – viskas buvo įdomu: režisierius, partnerė, komanda“, – apie darbą kritikų įvertintame filme „Dešimt priežasčių“ sako Marius Repšys, filme vaidinęs drauge su jauna aktore Gelmine Glemžaite.

Picture
Pasak Jaunimo, Keistuolių ir Nacionaliniame dramos teatre vaidinančio M. Repšio, filmo „Dešimt priežasčių“ režisierius Andrius Blaževičius visada žino, ko nori. „Jis moka išklausyti aktorių ir būti kartu su juo. Andrius dar yra tobulėjimo kelyje, bet, manau, bus puikus režisierius“, – sako M. Repšys, vaidinęs ir kitame A. Blaževičiaus filme „Bergenas“. Be šio režisieriaus kurtų filmų neseniai vaidybos magistrantūros studijas baigęs aktorius taip pat vaidino Romo Zabarausko trumpametražiuose filmuose „Porno Melodrama“ ir „Man septyniolika“. „Teko sukurti kelis smulkius vaidmenis dar keliuose filmuose, tačiau pilno metro filme dar nesu vaidinęs. Labai norėčiau tokiame filme gauti kokį gerą vaidmenį“, – sako Oskaro Koršunovo, Gintaro Varno, Vido Bareikio režisuotuose spektakliuose vaidinęs ir šiuo metu su G. Varnu naujame spektaklyje „Teiresijaus krūtys“ repetuojantis Marius Repšys.

Picture
Filmas „Dešimt priežasčių“ su aktoriumi Mariumi Repšiu bei dar du trumpametražiai filmai – J. Samulionytės „Laikinai“ ir R. Eltermano „Paskutinė medaus mėnesio diena“ įtraukti į projektą „Trys viename“, kuris šiuo metu pristatomas kino centre „Multikino“. Su šiuo projektu rytoj, kovo 14 d., už mažesnę nei įprastai kainą turės galimybę susipažinti ir studentai, apsilankysiantys jiems skirtoje „Jauskis savas“ kino dienoje.

Pilnas „Jauskis savas“ kino dienos repertuaras – internete adresu www.multikino.lt.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1