Picture
Balandį Lietuvą pasieks įspūdingas fantastinis veiksmo filmas „Laivų mūšis“, sukurtas remiantis bene garsiausio to paties pavadinimo stalo žaidimo motyvais. Režisierius pasakojo, jog sukurti šį filmą jį įkvėpė NASA žinia apie naujai atrastą planetą, itin panašią į Žemę ir naujiena, jog Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos darbuotojai ėmė siųsti signalus jai. Mokslininkas Stephenas Hawkingas prieš trejus metus sukūrė dokumentinį filmą, kuriame teigė, jog siųsti signalus į kitą planetą yra pražūtingas žingsnis. „Jeigu ateiviai atsakys į signalą ir atkeliaus pas mus, lažinuosi, jog jie nebus draugiškai nusiteikę“, - gana rimtai kalbėjo režisierius, prisimindamas, jog būtent ši idėja įkvėpė jį parašyti scenarijų filmui „Laivų mūšis“, o vėliau ir režisuoti patį filmą.

Pagrindinį vaidmenį filme režisierius patikėjo jaunam aktoriui Taylorui Kitschui, kurį jis atrado 2006-aisiais, pakvietęs filmuotis savo režisuojamame seriale „Friday Night Lights“, pasakojančiame apie vienos Teksaso mokyklos futbolo komandos gyvenimą. Režisierius ne tik parodė žiūrovams jaunąjį aktorių, tačiau ir ištraukė jį iš skurdo. Tuo metu T. Kitscho kišenėse švilpavo vėjai, o aktorinio meistriškumo vaikinas mokėsi iki ausų skendėdamas skolose.

2009-aisiais, pasirodžius filmui „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (orig. „X-Men Origins: Wolverine“), T. Kitschu susidomėjo Holivudas, o šiemet aktoriaus laukia itin darbingi ir sėkmingi metai. Kovą žiūrovai išvys jį fantastiniame nuotykių filme „Džonas Karteris“ (orig. „John Carter“), sukurtame pagal pirmąjį rašytojo Edgaro Rice Burroughso romaną iš vienuolikos knygų ciklo, o jau balandį aktorius stos į kovą su ateiviais veiksmo filme „Laivų mūšis“.

„Man patinka dirbti su žmonėmis, kuriuos žinau ir kuriais pasitikiu. Vienas pirmųjų pradėjau dirbti su Tayloru, tad žinau stipriąsias ir silpnąsias jo puses. Pradėjus rašyti scenarijų filmui „Laivų mūšis“ nuo pat pradžių maniau, jog būtų puiku, jeigu jis sutiktų filmuotis, nes vaidmuo šiame filme atskleidžia dar daugiau stipriųjų jo, kaip aktoriaus savybių“,- aktorių gyrė P. Bergas.

Balandžio 20 dieną didžiuosius kino ekranus Lietuvoje pasieksiantis veiksmo filmas „Laivų mūšis“ pasakos istoriją apie priverstinį ateivių nusileidimą Ramiajame vandenyne. Čia patruliuojantis amerikiečių karinių pajėgų laivas, pastebėjęs keistą objektą, išsiunčia grupelę kariūnų, vadovaujamų Teiloro (akt. Alex Hopper), neatpažintam objektui apžiūrėti. Netikėtą prisiartinimą palaikę puolimu ateiviai pradeda kovą ir yra pasiryžę nušluoti viską savo kelyje. Vandenyne, sausumoje ir ore prasideda įnirtinga kova dėl išlikimo, kurios baigtis nulems tolesnį planetos likimą. Filmo kritikai kalba, kad „Laivų mūšis“ populiarumu nenusileis garsiesiems „Transformeriams“.

Įspūdingi specialieji efektai, nematyti kariniai manevrai ir įnirtinga kova už būvį kino ekranuos karaliaus jau nuo balandžio 20 dienos.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1