Picture
Turbūt ne kartą girdėjote posakį, jog namai ten, kur širdis. Talentingos banglentininkės Betani Hamilton namai – neaprėpiamos vandenyno platybės, kuriose mergina lenktyniauja su vėju, banglente skrosdama vandenyno bangas. 21-erių Betani ir vanduo – neatsiejamas vienetas, o banglentininkystė – tai užsiėmimas, vardan kurio merginos rytas prasideda prieš patekant saulei ir jai nė motais nei skaudantys raumenys, nei bangų sumuštas kūnas.

Betani gimė banglentininkų šeimoje, tad pirmąkart ant lentos užlipo vos pradėjusi žengti pirmuosius žingsnius. Merginos niekuomet nekamavo klausimas kuo būti užaugus, nes ji tvirtai žinojo, jog vieną dieną taps profesionalia banglentininke.

Picture
Tačiau kartais likimas ima ir pakoreguoja žmogaus planus: vieną dieną Betani istorija skaudžiai nuaidėjo laikraščių puslapiuose. Po dar kelerių metų ši istorija tapo pagrindu jaudinančiam filmui „Bangų medžiotoja“ (orig. „Soul Surfer“, 2011).

Vieno pasiplaukiojimo metu patyrusi sunkią traumą 13-metė mergaitė, padedama artimųjų ir tikėjimo, sugebėjo atsitiesti ir atnaujinti treniruotes. „Po nelaimės negalėjau patikėti, kad tai, kas man nutiko – Dievo planas. Maniau, jog mano gyvenimas baigtas. Norėdama rasti atspirties tašką ir iš naujo pradėti gyvenimą, su savanoriais leidausi į Tailandą, nukentėjusį nuo cunamio. Matydama neišsenkantį skausmą, artimuosius praradusius žmones ir vos per akimirką griuvusius jų gyvenimus, iš naujo perkainojau savąsias vertybes. Mokydama mažylius to, ką geriausiai moku aš, supratau, jog net neturėdama rankos galiu daug ką duoti aplinkiniams. Tik tai padėjo man išlipti iš skausmo liūno“, - su šypsena dabar pasakoja B.Hamilton.

Picture
Juostos „Bangų medžiotoja“ režisierius, prodiuseris ir vienas scenarijaus autorių Seanas McNamara teigė, jog Betani gyvenimo istorija ir jos knyga „Bangų medžiotoja: tikra istorija apie tikėjimą, šeimą ir kovą dėl galimybės grįžti ant lentos“ (orig. „Soul Surfer: A True Story of Faith, Family, and Fighting to Get Back on the Board“) įkvėpė jį sukurti nuoširdų ir jaudinantį pasakojimą apie jaunos merginos stiprybę ir tikėjimą tuo, ką darai. Režisierius teigė, jog tokie filmai jį įkvepia: „Po tokių juostų jauti gėdą dėl savo elgesio, dėl visų tų niekam tikusių pasiteisinimų, kodėl nepadarei vieno ar kito darbo. Tokie filmai suteikia jėgų sunkiomis akimirkomis ir įkvepia nugalėti savo pačių silpnumą“, - sakė scenaristas Seanas McNamara.

Nuostabi drama apie neišsenkančią ryžtą, atkaklumą ir valios jėgą Lietuvos kino teatruose startuoja nuo rugsėjo 16 dienos.

Nuotraukos ir informacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1