Picture
Aktorius Bradas Pittas tapo pirmuoju vyru, reklamuojančiu prieš 91-erius metus Coco Chanel sukurtą klasikinį prancūzišką aromatą Chanel №5. Panašu, kad Chanel pasiryžo laužyti mados ir kosmetikos pramonėje įsigalėjusius kanonus ir nusprendė, jog moterišką kvapą gali reklamuoti vyras. Neabejoju, jog vienu seksualiausių Holivudo vyrų laikomas Bradas Pittas iš tiesų turi galią parduoti moterišką kvapą.

Šiandien startavus naujai reklaminei kvepalų kompanijai, jau lapkričio mėnesį B. Pitto atvaizdais puošti plakatai ir reklamos papuoš stambiausius leidinių apie madą ir grožį puslapius bei reklaminius stendus. Na, o šiandien kviečiu pasižiūrėti Auksinio gaublio nominanto, Joe Wrighto režisuotą reklaminį vaizdo klipą, kuriame B. Pittas pristato savo reklamuojamą aromatą ir geidulingai kalbina Chanel №5 flakoną.

Anot informacijos šaltinių, bendradarbiavimas su Chanel B. Pitto sąskaitą papildys 7 milijonais JAV dolerių. Žinoma, kai kam gali natūralus klausimas dėl kompanijos pasirinktos strateginės kompanijos ir vyro-reklaminio veido, parduodančio moterims sukurtą kvapą. Nepaisant spaudoje pasirodžiusių būgštavimų, jog šis sprendimas nebus tokiu sėkmingu kokiu jį mato kompanijos vadovybė, sunku paneigti, jog reta moteris ramia širdimi atsispirtų B. Pitto žavesiui.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1