Picture
Sostinės pedagogai, besilankantys „Mokausi iš kino“ filmų seansuose, jau gali užsakyti nemokamas diskusijas po filmų ne tik „Skalvijos“, bet ir „Pasakos“ kino teatre.

Šiose diskusijose gali dalyvauti visa moksleivių klasė (iki 20 žmonių). Klasės vadovui tereikia iš anksto susitarti dėl fimo diskusijos po jo peržiūros www.mokausiiskino.lt svetainėje nurodytais „Pasakos“ kontaktais. Šias diskusijas ves profesionalūs moderatoriai, remdamiesi specialiai paruoštomis metodinėmis medžiagomis.

Po „Mokausi iš kino“ filmo peržiūros diskusijos moderatoriai aptars su moskleiviais filmo turinį ir stilių, žengs pirmuosius žingsnius, mokydamiesi kino kalbos ir svarbiausių kino terminų, pvz., kas sudaro filmo kadrą, sceną, kuo skiriasi stambus planas nuo vidutinio ar dokumentinis kinas nuo vadybinio.

Diskusijų metu moksleiviai taip pat galės aptarti jiems aktualiausias temas, nagrinėjamas jų pasirinktuose filmuose, pradedant pirmąja meile ir fantazijos bei svajonių galia, baigiant gyvenimu bendruomenėje, drąsa būti kitokiam.

Primename, kad „Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu,, dažniausiai pirmoje darbo dienos pusėje, užsisakius juos ne mažiau nei 50 moksleivių grupei.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1