Picture
Filmo „Geležinis žmogus 3“ premjeros proga, kompanija Walt Disney savo pramogų komplekse „Disneyland“ Kalifornijoje balandžio 13 dieną atvėrė pagrindiniam filmo herojui Toni Starkui ir jo išradimams skirtą kompleksą „Iron Man Tech“. Iki 2013-ųjų rugsėjo veiksiančioje parodoje gali apsilankyti visi „Marvel“ visatos ir Geležinio žmogaus gerbėjai. Lankytojai čia galės išvysti Toni Starko ginklų kolekciją bei jo kostiuminę, kurioje bus pristatytos įvairios MARK kostiumo variacijos, o naująjį jo modelį, kostiumą MARK 42 lankytojai galės „pasimatuoti“ virtualioje erdvėje, pasinaudojant specialaus stimuliatoriaus pagalba bei trumam tapti superherojais.

Kaip paaiškėjo, tai ne vienintelė filmo premjeros proga amerikiečiams ruošiama staigmena. Kaip praneša Comingsoon, pirkdami bilietus į filmą žiūrovai gali įsigyti kolekcinius Real D 3D filmui skirtus akinius. Anot gamintojo, prekybos taškus pasiekė ketveri akinių variantai, skirti Toni Starkui, Geležiniam žmogui, Geležiniam patriotui bei Kovos mašinai. Jų dizainas ir spalvinė gama atitiks šių herojų išvaizdą bei savybes.

Picture
Filmo „Geležinis žmogus 3“ gerbėjus masina ne tik „Disneyland“ pramogų kompleksas ir kolekciniai 3D akiniai, tačiau ir finaliniai filmo titrai. Kompanijos „Marvel Studios“ filmai pasižymi scenomis, rodomomis po finalinių titrų. Kaskart gerbėjų itin laukiami mikrosiužetai geba sudėlioti visus taškus ant „i“ arba, atvirkščiai – įžiebti intrigą ir pasėti aibę klausimų apie tolimesnius „Marvel“ visatos filmų siužetus. Kompanijos „Marvel Studios“ prezidentas Kevinas Feige kruopščiai saugo kompanijos paslaptis, tad niekuomet neatsako, ar žiūrovai gali tikėtis tokios scenos, bei neatskleidžia kokius filmo herojus žiūrovai gali išvysti joje. Artėjant filmo „Geležinis žmogus 3“ premjerai internete netgi buvo skelbiamos lažybos, kuriose frančizės gerbėjai buvo raginami statyti pinigines sumas ir spėti, kokius herojus ir istorijos siužetą išvys po finalinių juostos titrų.

Specialiaisiais efektais prisodrintas, ypatingai dramatiškas filmas „Geležinis žmogus 3“ psichologinę krizę išgyvenantį Tonį Starką (akt. Robert Downey Jr.) privers stoti į kovą prieš galingiausią pasaulio piktadarį Mandariną (akt. Ben Kingsley) bei ginti tuos, ką Tonis vadina brangiausiais žmonėmis savo gyvenime... Įspūdinga, finalinė Geležinio žmogaus kova Lietuvos kino ekranus pasieks jau gegužės 3 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1