Picture
Beprotiškais poelgiais, puikia fizine forma ir noru filmuose kaskadinius triukus atlikti be dublerių pagalbos, pagarsėjęs ekstremalas, Tomas Cruise savo pomėgių neišsižadėjo ir mokslinės fantastikos filme „Užmirštieji“. „Savo poelgiais Tomas gąsdina net kaskadininkus“, - konstatavo filmo režisierius Josephas Kosinskis, teigdamas, jog aktoriui nieko nereiškia stovėti ties 300 metrų aukščio atbraila ir žiūrėti žemyn – „nuo tokių dalykų jis patiria malonumą, o mes stovime sulaikę kvapą net tuomet, kai žinome, jog užtikrinome Tomo saugumą visomis įmanomomis priemonėmis“, - pasakojo vyras, nesiliovęs stebėtis aktoriaus bebaimiškumu ir adrenalino poreikiu.

Paklaustas kaip įkopus į šeštą dešimtį aktoriui pavyksta išlaikyti puikią fizinę formą T. Cruise atskleidžia, jog tai – viso gyvenimo nuopelnas. „Aktyviai treniruojuosi visą gyvenimą. Būdamas vaiku žiūrėjau Charlie Chaplino filmus ir prisimenu, jog jau tuomet supratau fizinio aktoriaus pasiruošimo vaidmeniui svarbą, tad visuomet stengiausi išvystyti jį savyje: aktyviai sportavau, važinėjausi motociklu, šokinėjau juo per tramplinus. Man patinka judesys, greitis, adrenalinas“, - teigė aktorius, juostos „Užmirštieji“ filmavimo aikštelėje sutikęs bendramintę ekstremalę, rusų aktorę Olgą Kurylenko, su kuria, kaip pats prisipažino, keliskart motociklais pasivažinėjo naktinėmis Islandijos gatvėmis. „Tai buvo nepakartojama“, - lėkimą beprotišku greičiu prisimena moteris, atviravusi, jog šalia Tomo jautėsi taip, kaip kiekviena moteris norėtų jaustis šalia vyro – saugi ir užtikrinta.

2077-aisiais, laimėję negrįžtamai Žemę nuniokojusią kovą su ateiviais Žemės gyventojai priversti gyventi futuristiniuose bokštuose debesų pašonėje. Gyventojų ramybę saugo aplink patruliuojantys bepiločiai kosminiai prietaisai, šaudantys į visa kas juda. Taisyti jų į Žemės paviršių kasdien nusileidžia Džekas Harperis (akt. Tom Cruise), vieną dieną netikėtai atsidūręs pavojingų įvykių verpete, kur sutinka ne tik žavią žemietę Juliją (akt. Olga Kurylenko), tačiau ir patenka požemiuose besislapstančių kovotojų nelaisvėn...

Įspūdingi nuotykiai postapokaliptinėje Žemėje jau Lietuvos kino ekranuose.
Parengė Amelija LučinskaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1