Picture
„Piko valandų“ (orig. „Rush Hour“) trilogijos autorius, režisierius Brettas Ratneras subūrė visą Holivudo komikų elitą ir pristato originalią ir juokingą veiksmo prisodrintą komediją „Dangoraižio apiplėšimas“ (orig. „Tower Heist“, 2011).

Grupelė viešbučio darbuotojų (vaidina akt. Ben Stiller, Casey Affleck, Matthew Broderick, Téa Leoni, Michael Peña, Gabourey Sidibe) ryžtasi atkeršyti verslininkui Arturui Šou (akt. Alan Alda), kurio dėka jie prarado visas savo santaupas. Sukūrę planą, kaip susigrąžinti prarastus pinigus ir kompensuoti praradimus, darbuotojai ryžtasi apiplėšimo būdu šturmuoti savo skriaudiko namus. Deja, čia egzistuoja vienas mažytis nesklandumas – areštuoto nusikaltėlio Arturo Šou namus saugo specialiosios tarnybos, o pastate įrengta moderniausia apsaugos sistema. Tačiau nuskriaustiems viešbučio darbuotojams tai nė motais – grupelė pasamdo nusikaltėlį ir profesionalų vagį Slaidą (akt. Eddie Murphy) ir keršto misija prasideda!

Filmo kūrėjai žiūrovams žada daug gražių Niujorko vaizdų, puikią aktorių vaidybą ir, žinomą, didelę dozę gardaus humoro. Kiekvienas filme vaidinantis aktorius be didelių pastangų sugebėtų prajuokinti net ir didžiausius rimtuolius, tad tik įsivaizduokite kas laukia žiūrovų visus juos išvydus viename filme!

Skelbiama, jog juostos režisierius Brett Ratner turėtų tapti vienu iš 84 – osios Oskarų apdovanojimų ceremonijos kūrėjų. Kalbama, jog į garbingiausios kino ceremonijos vedėjo vietą režisierius pasiūlė vieną geriausių kino komikų, aktorių Eddie Murphy. Manoma, kad šio aktoriaus pasirinkimas būtų naudingas abiems pusėms. Kadangi Oskarų apdovanojimų ceremonija jau kelerius metus iš eilės netrykšta sąmoju ir gyvybingumu, o E. Murphy savo karjerą pradėjo kaip „stand - up“ žanro komikas ir pasižymėjo kaip puikus improvizatorius, tikimasi, jog jo diriguojamos ceremonijos reitingai pasieks pastarųjų metų aukštumas. Pats aktorius pastaraisiais metais nepasirodė jokiame stambiame Holivudo projekte, išskyrus Asilo garsinimą animaciniame filme „Šrekas“ (orig. „Shrek“), tad pasirodymas ant „Kodak“ teatro scenos vyrui suteiktų ne tik naujų potyrių, tačiau ir leistų pagyvinti savo karjerą.
Kalbama, jog Eddie Murphy ant kulnų mina aktorius Billy Crystal, net aštuoniskart buvęs Oskarų ceremonijos vedėju. Renginio organizatoriai kol kas nekomentuoja spėlionių, kas gi taps visus metus laukiamo vakaro vedėju, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, jog organizatoriai neketina palikti nuošalyje dviejų itin talentingų aktorių, meistriškai sugebančių valdyti auditoriją, tad tikimasi, jog ištaigingiausiame metų renginyje vietą ras ir Eddie, ir Billy.

Vieną geriausių šio laikmečio komikų, žavingąjį Eddie Murphy žiūrovai jau netrukus galės išvysti kine, nes veiksmo komedija „Dangoraižio apiplėšimas“ startuoja jau lapkričio 25 dieną.
Nuotraukos ir inormacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1